bugün

entry'ler (10)

kemal sunal

Gelmiş geçmiş en iyi komedyendir, en doğru karakterli insandır. Allah mekanını cennet eylesin, senin gibisi bir daha gelmedi, gelmeyecekte!

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

Bunu anlayacak nitelikte değiller maalesef ancak ben de bununla ilgili bir kaç şey yazmak istiyorum: bu terör örgütüne oy vermekten başka bir şey değildir, bu sözüm ona partiye oy verip barış çığlıkları atanların ellerinde askerimizin, polisimizin, kundaktaki bebeklerin kanı vardır. Atatürk'ün onca emek ve şehitle kurduğu bu cumhuriyeti şimdi siz barış diyerek katlediyorsunuz, Atatürk'ün Türkiye'sini parçalıyorsunuz.

Evet sözüm size, biz barışa oy veriyoruz, kanın durmasına oy veriyoruz diyen vatan sever Türk ve Kürtlere, siz vatan sever değilsiniz, eğer ki hdp ye oy verecekseniz sizin ellerinize de bulaşmıştır bu kan!

ak parti ulan ne yapsanızda ak parti

Bir tarafta hırsızlar, insanları kutuplaştıran kul hakkını sonuna kadar sömürenler, ülkeyi geriye götürmeye çalışan kendini ak sanan karalar, diğer tarafta vatan hainleri, ülkeyi bölmeye çalışan, yemeğini yedikleri toprağa pisleyen itler... Bu ülke dış güçlerin elinde resmen oyuncak haline geldi, bir de milleti birbirine kırdırmaya başladılar ki değmeyin keyiflerine! Yazık, sonumuzu cidden merak ediyorum.

oy verenin kimliğinin belli olması

Saçmalığın dik alasıdır, milleti fişlemekten başka işe yaramayacak bir durumdur. Fişlenen millet ise iş/aş bulmakta bile zorlanacaktır, aslında bu istek tam da baştaki hükumete göre bir istektir!

bebek katillerine oy vermek

iki ucu .oklu değnek durumudur, bir tarafta hırsızlar, ülkeyi geriye götürmek isteyen gericiler, diğer tarafta ise vatan hainleri, vatanı bölmek isteyenler.. Ortada kim var peki? ortada kimse yok açıkçası, oy verilebilecek bir parti çıkmalı, vatanını milletini seven, insanlara dikdatörlük etmeyen, bu ülkede birlikte kardeşçe çağdaş medeniyetler seviyesinde yaşanabileceğini gösteren... Evet, hayal kuruyorum, olması mümkün olmayan hayal!

dead poets society

Abartılmadan anlatılamayacak bir filmdir, mükemmel midir, evet hatta ötesidir. izlemediyseniz muhakkak izlemenizi tavsiye ederim.

zeki alasya

Zeki - Metin ikilisi ile gönüllerimize taht kurmuş, on numara sanatçıdır. Allah mekanını cennet etsin, toprağı bol olsun..

levent kırca

Burada kendini bilmez ahlaksızlar da yazar olmuş, yahu bari ölmüş insana saygı duyun da peşinden sallayıp durmayın! Biri demiş ki hükumete karşıydı, bu yüzden de dinsizdi... Tövbe estağfurullah! Ne kadar örümcek beyinlisiniz, sizin din anlayışınız ile bu insanların din anlayışı uyuşmuyor diye bu güzelim insanlara laf etmek ne haddinize! Bir rahmet etmeyi bile bilmezsiniz, dindarız dersiniz.

Her neyse, konu çığrından çıkacak, çok iyi bir tiyatrocuydu, Allah mekanını cennet etsin.

ankara bitem

Oldukça uzun bir süre araştırma yaptım gerek internette gerekse çevremde. Bir kaç arkadaşımın tavsiyesi ve eğitim kurumunun başındaki Volkan hocanın olmasının etkisi ile yazılım eğitimine kayıt oldum. Şuan bir kurstan beklediğim şeylerin çok daha fazlasını aldığımı düşünüyorum.

Çok büyük bir eğitim kurumu değiller ancak içerideki samimiyet, kurdukları sistem sayesinde insanlara çok daha kolay erişebiliyorsunuz. Benim yazılım eğitmenim Volkan hocaydı, zaten yazılırken özellikle kendisinin grubunu istedim, her şeyden önce kesinlikle çok kalender bir insan, çok da iyi bir hayat koçu.. Sadece yazılım öğrenmedim, üzerine kariyerimi nasıl şekillendireceğimi, hangi yöne gitmem gerektiğini öğrendim. Hala daha öğreniyorum çünkü burada eğitimim bitmesine rağmen özellikle gidip sohbet ediyorum buradaki eğitmenlerle, öğrencilerle. Düzenledikleri seminerlere laf olsun tarzında değil, gerçekten işe yarayan nitelikte.

sinan şamil sam

Yazılanları okudum baştan itibaren, ilk yazanlardan bir arkadaşımız "bugüne kadar hiç nakavt olmamıştır" diye yazmış, o yazı cidden içimi burktu, zira hayata yenildi... Böyle başarılı bir sporcunun, ülkemizi, ay yıldızlı bayrağımızı göndere defalarca çekmiş bir insanın sadece 4 kilo veremediği için nakil yapılamadığını ve sonunda da hayata yenik düştüğünü görmek çok acı.

Allah mekanını cennet eylesin, geride kalanlarına sabır versin, milletimizin başı sağ olsun.