bugün

entry'ler (183)

tek derdi seks olan adam

Fantastik 4lü deki alev adama kafa tutabilecek düzeyde insanlardır. Halk ekmek kuyruğunda süründüğü insanlardan ötürü pantolon değişimine gidebilecek varlıklardır.

sözlük yazarlarının hayalleri

Victoria secret defilesinde sahne alan sanatÇının yerinde olabilme hayalidir.

çikolata kahve kitap üçlüsü

Bermuda üÇgenine benzer girdin mi olayın iÇine Çıkması güÇ olur. (bkz: ağzıma yüzüme bulaştı)

yaratıcı başlıklar açamayıp açana troll diyen aciz

Yaratıcılıkla alakası yok bunun! Diye sitem ederek yaratıcılığı legolarla oynamaktan ibaret sanan kişidir.

sözlükçülerin en tuhaf korkuları

Ya dünyayı değiştirecek bir şey yapamazsam korkusu.

olanlardan sonra hala akpli olabilmek

titanic gemisi batarken kemancıların keman çalmasına benzetilebilecek bir durumdur.

edit: pardon beyler sanatla aynı cümle içinde kullandım beni affedin.

akp düşmanlarının çok beceriksiz olması

hüloğ demeyi hayat felsefesi edinmiş insanlara laf anlatmanın imkansızlığıyla doğru orantılı bir durumdur.

bütün kızların makyajsız gezdiği gün

"sagopa kajmer - ben hüsrana komşuyum" parçasının dünya listelerinde bir numaraya fırlamasına sebebiyet verecek durumdur.

izmirli şişman tüylü kız

çevresindekilerin "şansıma selam ederim" diye homurdanmasına sebebiyet veren kız türüdür.

starbucks

şifreli tuvaletlerinden dolayı bir çok gencin çaktırmadan ilerideki camiye işemeye gittiği mekandır.

yemek yedikten sonra bastıran uyku

öğle arasından sonraki ilk 1-2 saatte verim düşüklüğüne sebebiyet veren durumdur.

cocacola kutularında abdulrezzak yazması

https://www.facebook.com/...acola/app_198528940331118#_=_ adresine girip herkesin "abdulrezzak" yazması ile mümkün olacak eylemdir.

ilk buluşmada seks iğrenç tiksiniyorum diyen kız

hayırlısı be gülüm deyip mutluluklar dilenmesi gereken şahsiyettir.

yazarların bilgisayarlarını aldıkları yer

birazcık 2 tutam vatan, 3 tutam gold, 1 tutam ebay. toplama yani toplama (bkz: işte bunlar hep seks)

hala eski tasarımı kullanmak

çoğunluğun yaptığı eylemdir.

ona gerici diyenlre o şimdi dikiz aynasndan bakyor

dikiz aynasından herşeyi yolunda görmektedir. Fakat bir detay atlanmaktadır ki dikiz aynası ters gösterir.

akp sosyal medya dezenformasyon ekibi

fosforlu kedi gözleri bize yol gösterecektir.

vatan bilgisayar esprisi

ağır liseli sendromunun dışa vurmasıdır.

tatil öncesi grip sorunsalı

bu dertten kurulmak için (bkz: sedergine) sponsorluğuna başvurulabilir.

tatil öncesi grip sorunsalı

hava değişiminden dolayı sıkça yaşanan sorunsaldır. Özellile uçağa binen insanların tatillerini zehir edebilecek niteliktedir.