bugün

böyle bir günün olmasını istediğim gündür.

cidden olsun la böyle bir gün.o yolda 8x slow'da yürüyen filli boyalı tikiler, 25 milyon ton makyaj yapıp ben güzelim diye gezenler şöyle çıksın bir ortaya istiyorum.ne olurdu acaba? harbi çok merak ediyorum.maskeler fora olsun bir günlüğüne..
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
(bkz: the day that never comes)
(bkz: öyle bir şey olamaz hocam)
işte siz o gün bayramı görün sevgili sözlükseverler. mhp nin 40. yılına denk gelebilir bir hadisedir.
büyükşehirlerimizde trafiğin rahatlayacağı gündür.
küçük bir köye gidilirse kolayca görülebilecek olay. *
o zaman gerçekten kıyamet gününe inanırım.

gerçekleri anlarız.

ama abazan kesim için hiç birşey değişmicektir.
olamaz. çünkü o sürekli makyajlı gezen kesim makyajsız olduğu zamanlarda gezmezler. evde otururlar.
yapılması gereken bir gündür... gerçekler gözler önünde olursa makyaja kanan erkeklerimizin sayısı azalır.
güzellik anlayışının değişeceği gündür.
birçok insanın acayip bir ifade ile karşılayacağı durumdur. ki bence hepside makyajsız olmasın. insanları eğlendirmeye palyaçolar da lazım dimi! ayrıca olursa (bkz: kıyamet alameti)dir.
böyle bir sanat galerisini kimse gezmek istemezdi.
(bkz: takke düştü kel göründü)
makyaj yapılmasa kaç yazar, melek gibi görünen kız çok şeytanlarını açığa çıkarmazlar ki.
erkeklerin artık dış görünüşe önem vermedikleri gündür.
göreceli güzelliğin bittiği gün olabilir.
yüzünü hergün marshall filli boya kıvamında badana pardon makyaj yapmayanların, yine normal olarak yaşayacağı gündür. bu kadar basittir.
biz erkekler için kötü bir gündür.

alışkanlıklar... alışkanlıklar... alışkanlıklar... düşünsenize etrafınızca yüzlerce makyajsız kadının gezdiğini, sanki yeni bir ırk doğmuş gibi olacak bizim için. hayır kötü olacak diye demiyorum, ama bizden ne farkı kalacak diğer türlü?

hiiç...
kalp gözüyle görmeyenin vay haline günüdür.
(bkz: kıyamet)
mümkün değildir. olmaz olamaz.
(bkz: the day the that walked)

(bkz: ölülerin yürüdüğü gün)
"bazen yalanlara inanmak da güzelmiş." diyecek erkekler o gün.
(bkz: mahşer günü)
makyaj yapmayan bir hatunu sevdiğim için pek de sıkıntı yaşamayacak olduğum gündür. *