bugün

entry'ler (742)

ne aşkı ya para var mı para diyen kız

Yıllarca aman para olmasada olur deyip her boka katlanan en züğürt öğrenci yıllarında yanında hıyarın yanında oturup makarna yemiş işe başladığında bile her dışarı çıktığında aman aşkım birlikte ödeyelim tatile birlikte para biriktirelim aman paran çok gitmesin diye düşünürken. Adamın eli iş tutup bir iki insan tanıyınca kendini bir bok zannetmesiyle aldatılmış kızdır. Biz yemedikte noldu başkası yiyor. Bırakın aşkı para lazım para. Zenginide aldatıyor fakiride aldatıyor. Jipimde aldatıldığım için ağlamayı tercih ederim efendim.

kemalist kızların genel özellikleri

akpli koyunlara vermezler.

20 kasım 2016 chp hdp ortak mitingi

Chpli olarak doğru bulmadığım miting.

Muhalifliğin dozunu kaçırmak bu olsa gerek.

Kılıçdaroğlunun artık gitmesi gerekiyor.

çarşaflı kızla evlenmek

annesi hamama götürür gerekli kontrolleri yapar. annenizin sizi ne kadar çok sevdiğini öğrenmenin en basit yolu.

aşık olunca yapılan salaklıklar

Güvenmek!

sevmek mi sevilmek mi daha güzel

güzel olan sevilmektir. sevmek acıdan başka bir şey değil.

vajinanın iğrenç bir şey olması

Bu entry de gaylik yolunda emin adımla ilerleyenleri görüyoruz.

kürt kızları

allah vergisi bir çirkinlikleri var. feministlikten soğutuyorlar. töbe töbe.

her gün işten dönerken eşe çiçek almak

sevgililer günü, doğum günü, yıl dönümü yeterli fazlası diğer erkeklere zarar çıtayı yükseltmenin manası yok.

sevgilisinin yanında başka erkeklere iş atan kız

5000 km uzağımdayken dönüp kimseye bakmadım kaç ay sanki madalya verdiler. Bak 5000 boynuzla dolaşıyoruz. Bakın kızlar bakın daha iyisini bulursanız bok gibi ortada bırakıp gidin biz bekledikte noldu?

türk kızı

Bir kaç ülkenin kızlarına aşina olduğum için genelde türk kızlarına güvenirdim. Mesela erkek arkadaşınızın yabancı bir kız arkadaşı olunca bazı sıkıntılar çıkabiliyorlar bazı ülkeler gereğinden fazla rahat bu konularda anca türk kızlarına güvenirdim asla sallamazdım. Hani şu sen benim sevgilimsin senin hayatın olamaz arkadaşların olamaz kızlarından hiç olmadım. Yurt dışında bile sorun yaşamamıza rağmen asla karışmadım arkadaşlarına. Gel gelelim benim çoook güvendiğim bu türk kızlarından biri kalkıp sevgilimle yattı. Hala şoktayım. Kızla tanıştım yaşı filanda benden büyük nerdeyse sevgilimin yanında ablasından büyük duruyor. Bunlar devamlı birlikte takılıyorlar filan ben sallamıyorum pek. Sonra ne öğreneyim meğerse sevgilimle yatıyormuş. Türk kızlarınada artık güven olmuyor. Bencede yabancı kızlar daha iyi boşverin türkleri.

atatürk ün türke benzememesi

Atatürkü saymayıp padişahları atası sayan gereksiz mahluklar atatürk türke benzemiyor diye buradan prim yapmaya çalışırlar ama o atası gördükleri padişahların çoğunun annesinin yabancı olduğunu unuturlar. Sizin o bayıldığınız padişahlardan daha türktür merak etmeyin!

21 yaşındaki erkekle 16 yaşındaki kızın çıkması

20 li yaşlardan sonra belki gayet normal olabilecek 5 yaş farkı bu durumda pek normal karşılanmamalı bence. En azından üniversite bitene kadar kendi yaşıtlarıyla birlikte olması en doğalıdır. Denedim ben olmadı. Yapmayın.

ak parti nasıl gider

Erdoğanın ölmesiyle bir kaç yıla dağılır. Genelde ülke seçimlerinde bir partidense o partide ki tek adam üzerinden yürümüştür hep. O kişi öldükten sonrada dağılır ya da zayıflar bir daha iktidar olamaz. Erdoğandan sonra gelecek adamın hangi partiden olacağı önemli.

çocukken yapılan resimlerin olmazsa olmazları

iki dağın arasından çıkan güneş ve bacası tüten ev.

ruslarınki kız ise bizimkiler ne

siz sanki rus erkekleri gibisiniz de ruslar gibi kadın istiyorsunuz.

(bkz: andrey polyanin) bu erkekse bizimkiler ne?

diriliş ertuğrul dizisi ak parti reklamı yapıyor

Trt dizi olduğundan normal karşılıyorum. Genelde türk dizisi pek izlemem ama o kadar çok söz edildi ki bakmak istedim. ilk bölümde ki kalitesizliği görüp 15 dakika kadar bile dayanamadım.

mustafa kemal heykelleri ne işe yarıyor sorunsalı

bir zamanlar bu ülkeyi adam gibi adamların yönettiğini hatırlatıyor!

uzaklara gitme arzusu

bir motor alıp haydi çıkayım bir Moğolistan turuna diyorum. 5 saniye sonra paramın olmadığını hatırlayıp vazgeçiyorum.

elçin sangu

komedi dizisinde oynamadığı halde en iyi komedi oyuncusu seçilmiş. güzel ülkemin saçmalıkları bitmiyor.