bugün

Atv de baslayacak yeni programdaki rus.
gecenlerde kim milyoner olmak ister de yarışmacıydı. baya dibim düşerek izledim programı. hem yakışıklı hem de gördüğüm kadarıyla gayet sempatik bi tip. onun üzerine dün de yeni başlayacak bi eğlence programının fragmanında kendisine rastlayınca keyfime diyecek kalmadı. arada bi izlerim artık. andrey ile birlikte birkaç yabacı daha beraber sunuyorlar programı sanırım. programın adı (bkz: elin oğlu)

edit: kıskan ey türk erkeği!
Programda bir zamanlar terkedildiğini öğrendiğim yakışıklı adam. Adriana lima mıydı terkeden kişi diye sormadan edemediler. Bu da terkediliyorsa dedirtiyor gerçekten. Tipe çok önem vermem ama böyle bir adam benim olsun terketmeyi geçtim kulu köpeği olurum lan hayata bağladı beni resmen.
Bizim (bkz: survivor murat)a benziyor. Lakin bu model
taştır kendileri. rus erkeği yakışıklı olurmuş dedirten üye.
(bkz: survivor murat) parallel evren
Programda Rusya'yı temsil etmekte. Pek fazla konuşmaz, ağır başlıdır. Lakin güldüğü zaman sizin de yüzünüzde bir tebessüm oluşur. Programı andrey için izliyorum evet.
çok yakışıklıdır. türkçeyi çok iyi konuşur. çok yakışıklıdır. elin oğlu programındaki en ağır başlı sayılı insandan biridir. çok yakışıklı olduğunu söylemiş miydim?
elin oğlu programının sivri dilli elemanı. sürekli laf sokup duruyor ama neden bilmiyorum çok sempatik geliyor bana.
28 yaşında rus model ve Tüccar.
Rus erkeklerini odun,kaba saba,cirkin olarak bellerken, tas gibi cocuk cikti karsimiza,cok yakisikli ama soguk.
Bi manuel degil.
(bkz: ispanyol atesi)
Buzdolabı gibi adam.

Zaten bir emrahı bir de bunu sevemedim gitti. insan az sıcakkanlı olmalı.
28 yaşında olmasına çok üzüldüğüm genç duran, elin oğlu adlı programdaki elin oğullarından rus olanıdır. Gerçekten çok yakışıklı ve sempatik. Ayrıca r, l gibi arada söyleyemediği harfleri y olarak söylemesi çok hoşuma gidiyor. Rus savatası demişti bir kere baya kopmuştum orada.
gece gece durduk yere aklıma gelmiş yakışıklıdır.
Şu anda TRT 1 de yayınlanan kalk gidelim dizisinde oynamaktadır. Rus’un her türlüsü ülkede değer kazanıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar