bugün

Kanımca ikiside kendi açısından güzel ama tabiki sevildiğinizi varsayarsak.
Böyle düşünürsek de sevilmek şart arkadaşlar.
bence, sevip sevilmek. ikisi tek başına bir şey ifade etmiyor.
sevmek demiş fuzuli.

çünkü sevildiğinden asla emin olamazsın.
Sevmek daha güzel zamanla bu hissi bile unutup sürekli sevilmek isteme bencilligine kapiliyoruz.
cevabı kesinlikle sevişmek olan anket.

ulan sevişiyorum be olarak da değiştirmeyi düşünüyorum nickimi.
Sevdiğin kişi tarafından sevilmek.
Sevmediğiniz biri tarafından sevilmek güzel değildir, başınıza iş bile alabilirsiniz.
Sevdiğiniz biri tarafından sevilmemek güzel değildir, başınıza iş bile açabilirsiniz.
Kıyas yapılamayacak versustur, karşılıklı olursa güzeldir.
Sevsen bi türlü sevmesen bi türlü.
Sevmek ızdırap demekmiş,
Sevmek her gün ölmekmiş,
Ben sevdim de ne oldu?
Her günüm dertle doldu.. Orhan baba..
sevdiğin tarafından seviliyorsan eğer senden mutlusu yoktur. ancak sevmediğin ve asla sevmeyeceğin biri seni seviyorsa hayat oldukça zorlaşır.
Sevmek yükselmektir , sevmek tatmindir , sevmek farklıdır . Severek arşa çıkmıştır insanoğlu , ruhu doymuştur .

Sevmek , sevilmeyi umursamayacak kadar sevmektir. Guzel olduğu için degil sevmek için sevmektir . Sevmek farklıdır hangimiz tattık ki ebedi sevgiyi .
Tabii ki nefret etmek. Bilmiyorum sadece bana mı oluyor? Herkesten ve her şeyden nefret eder oldum.
sevmek yahut sevilmek ikisi de bizi biz yapan duygular kisi bencil değilse bence sevmektir guzel olan cunku sevilmek eylemi daha cok karsiya aittir ve seni karsiliksiz mutlu eder bir emek vermeden ama sevmek oyle degildir bir emek veririsin ve seversin o mutluluk da sana yter.
Sevilmek. Tabi değer bilmekte bir okadar güzel.
Karsilikli olmayinca ikiside bir sey ifade etmiyor dostum.
sevismek.
sevmek, seven sevdiğine emin olur da insan sevildiğine emin olamaz.
Sevmeyi bilmeyen sevilemez dolayısıyla sevilmek için sevmek gerek.
güzel olan sevilmektir. sevmek acıdan başka bir şey değil.
Sevmek + olumlu karşılık almak = ab-ı hayat. Saygılar.
Sevmek sevilmek öyle zor birine alışan için.. Yani ikisi de olmalı.
sevmek bir kuşun kanadında uçmak gibi ; sevilmek bir o kadar güzel fakat elde değil ne yapsak da olmuyo zaten.
Sevmek. Sevilmeyi öğrenmek berbat bir şey. Yaramıyor bünyeme.
Elbette sevmek. Güzel olan tek şey sevmektir bence ama artık korkuyoruz. Düşünmekten ve sevmekten korkuyoruz. insan olmaktan korkuyoruz..
Sevmeyi bildiğim sevilmeyi de bilmediğim için sevilmek.