bugün

entry'ler (71)

radamel falcao garcia

geldiği an #hedef24 hashtaglerini açtıracak olan golcü.

matej mitrovic

Yine youtube videoları izleyerek futbolcu yorumlayan yazarları göstermiş transferdir. Öncelikle beşiktaşa hayırlı olsun. Kendisi hakkında güzel bir yazıyı şuraya bırakayım. http://trscouts.com/matej-mitrovic/

ağlayan çocuğu susturma teknikleri

Ağlıyormuş gibi yapmaktır.

sizi derinden etkileyen filmler

american history x
schindler's list
leon.

liseden mezun olmak

büyük bir çoğunluğumuzun, en güzel günlerini ardında bıraktığını hissetmesine neden olan olaydır. mezun olunan yaz aidiyet duyguları karmaşık bir hal alır. bir yandan lise ortamına duyulan özlem artarken diğer yandan da üniversitede karşılaşılacak ortam hakkında kara kara düşünülür. ayrıca birey büyüdüğünü net bir şekilde algılama fırsatı yakalar. öncesi ve sonrasıyla enteresan bir psikolojiye sebep olan bir süreçtir.

ilk ezberlenen ingilizce şarkı

are you sleeping brother john'dur.

gönül isimli kızların ortak özellikleri

isimlerinin baş harflerinin aynı olması.

yaran karikatürler

(img:#1180230)

bir insanın kalitesiz olduğunu gösteren detaylar

hiçbir şeyden anlamayıp her şey hakkında yorum yapması.

kimya denilince akla gelenler

lisedeki en kötü anılar.

evleneceğin kişiye bir mesaj bırak

Ben bunları yazarken sen çok uzakta olacaksın.

ned stark ın kolpacı çıkması

Üzmüştür.

fransa da caddeleri süsleyen pkk lı orospu afişi

Uludağa da orospu çocuklarının sızdığını gösteren başlıktır. Kürte sahip çıkmıyorlar diye zırvalayan mı dersin, afiştekinin pkklı olduğunu kabul etmeyen mi dersin hepsi aynı kafada yine. Kürtler hayvan mı ki sahip çıkalım muhterem gerizekalı. Herkes özgür bireyler olarak doğuyor. Kimisi okuyup meclise giriyor kimisi kolaya kaçıp dağa çıkıyor. Sizin gibi dingiller de buradan tahrik etmeye çalışıyor işte. Kendi fikirlerinizde boğulursunuz inşallah.

film isimlerini mal ile değiştirmek

Olağan mallar.

ben bu yazıyı uykusuz kaldığım gecelere yazdım

Kulak verin bana geceler. Bana kaybolan benliğimi verin. Hislerimi, gözyaşlarımı verin ki eski ben olayım. Eskiden olayım. Eskimeyen bir şarkı olayım. Yağmurlu gecelere yazılmış bir aşkın esiri olayım.

ruhsar

Gülün topraktan çıkmasıyla bebe yaşta psikolojimizi bozan dizidir.

sevimsiz komşu çocuğu

Evde tüm odaların kapısı açık olmasına rağmen misafirlerden saklanmak için girdiğin odaya dadanan hıyardır. Kapıyı açamamasına rağmen kapı kolunun ırzına geçerekten ağlamaya başlar ve tüm dikkatleri odaya çeker. Ahali toplanır ve günlük asoluk hedefine ulaşılamaz.

5 mayıs 2016 liverpool fc villarreal maçı

71. Dakikada villareal in 10 kişi kalmasıyla (villarealin rakibini 11 kişiyken bile zorlayamadığını düşünürsek) liverpool için oldukça kolaylaşan maç diyebiliriz. 2-0 ı rahatlıkla tutup hatta maçı tamamen force edip finale çıkacaklardır. You will never walk alone.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

sahip olduğum her şeydin.
her şeyimi alıp gittin.

lisede yapılan piçlikler

okul çıkışında müdür yardımcısından tarih belgeseli izlemek için izin alıp kolpaçino izlemektir. bu olayda 3 kişiydik ve izin kağıdında doğal olarak 3 kişi yazıyordu. mütiş sol beynimnen izin kağıdını saklayıp ertesi yıl okuldan çıkmak için kullanmıştık. çıkmak için her ne kadar üçüncü kişiyi bulamasak da bekçi fark etmemişti. hayat o zamanlar güzeldi be.