bugün

entry'ler (95)

dont panic

Brian Molko'yu kaçırmasına karşın Chris Martin'i kaçırıp takas etmeyi düşündüğüm yazar.Tabi bir chris martin bir brian molko yapar mı tartışılır.

tarihe geçmiş seri katil sözleri

"Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz.Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz.Bana tam karşıdan bakarsanız,kendinizi görürsünüz"felsefe yapıyor bir de herif...
(bkz: charles manson)

kadınları çekici yapan detaylar

topuklu ayakkabıları.o kadar ince ki denge zafiyeti yaşıyorlar.

çakma teklifi

britney spears ın da şarkılarına konu ettiği olaydır.
(bkz: hit me baby one more time)

hadise yi güzel bulan tipik türk erkeği

erkeklerin güzellik kavramının kadınlardan farklı olması nedeniyle polemiğe dönüşebilecek önerme.kadınlar için güzellik genellikle yüz temalıdır.erkekler de farklıdır.ama gerçek şu ki hoş kadın neyi var yani..vücudu güzel,yüzü idare eder,alımlı,çekici daha nesi olsun be!

sözlükteki atatürk düşmanları

kim oldukları belli olmadığından nickciklerinin arkasına saklanmış ufacık beyinlerini saklayama çalışan ancak net ortamında salak olduğumuzu belli etsek de sorun olmaz diye düşünen tiplerdir.salaklardır evet çünkü atatürk ün kendilerine yaptığı iyiliği fark edemiyecek kadar dingillerdir...bu kadar da olmaz ki canım.

boston

augustana nın harika şarkısı...sözleri yaralar.ben o boston u istanbul yapıp dinliyorum zaman zaman.aynı şekilde etkili oluyor.o değil de klibi harikadır.piyano ve kumsal sanırım harika bir ikili olmuş...

cem garipoğlu nun bütün gece ağlaması

bu haberi veren bir internet sitesindeki yorumları okuyup dehşete düştüğüm bir zaman olmuştur ki akıllara zarar.herkes"kız da o kadar masum değilmiş ağır tahrik var"diyor.oldu şekerim o zaman elimize testere alalım ve arkadaşlarıyla'canım,şekerim'diye konuşan tüm ergen kızları keselim doğrıyalım.babasına kızını sattı diyelim.bırakın bu işleri,kızcağız sayesinde bunların bir rahata kavuşamadı,huzurla uyuyamıyor.allah rızası için bırakın şunları artık.kapansın bu konu.

myspace e erişimin engellenmesi

sözlükten öğrendiğim hadise.bende büyük şok yaratmıştır.yazarlara güvenimdenmidir bilinmez hala myspace e girip ne olup bittiğine bakamadım.neyine kapatıyorsunuz kardeşim.o değil zararlı bir tarafı da yoktur yani.hatta foça rock festte myspace sahnesi kurulmuş bizleri de çok sevindirmişti.bu mudur yani?

ömer onan

türkiye-yunanistan maçının tek kahramanıdır belki de...cidden tüm emeklerine yazık oldu adamcağızın.tüm emekleri hakmeler,hidayet ve ömer aşık ın serbest atıştaki başarısı(!)sayesinde yerle bir oldu.bu arada ikizleri olmuş bugün hayırlı olsun.

kato leten grip

yeni altıncı nesil yazardır lakin bizim arkdaşlığımız o kadar da yeni değildir.kendisi kalbimde çaylak olarak başlattığı bu arkadaşlıkta moderatörlüğe kadar ilerleme kaydedebilmiş,güzide bir insandır.sayesinde yağmur sıcağını okuyup hüzünlenmişliğim var.

karizmatik isimler

kadire...çok seksapel bir isimdir.

don quixote

muhabbeti hoş yazar.kimsenin bana inanmadığı bir ortamda ortaya çıkmıştır.*ayrıca adımla kafiye yapmıştır.belki düz olarak yazdı ben kafiye olarak algıladım.ma belle-heralde şeklinde.neyse yolun açıl olsun yazar.*

16 eylül 2009 türkiye slovenya basketbol maçı

Ömer onan'ın konuşması çok etkileyiciydi.gerçekten kötü başlamaları kötü oldu fakat müdale ateşi sonuna kadar alev alev yandı.19 sayılık bir farktan maça ortak olmamız harikaydı.bahaneleri yok evet kötü başladılar ama mücadele etmediklerini göstermez bu.yine ben iyi bir oyun izlediğimizi düşünüyorum.son çeyrekte ellerim titredi resmen.67-69 olması üzdü bizi tek bir baskete bakıyordu halbuki herşey.olsun sonuç olarak bu maçı alsaydık mücadelemiz bitmiyecekti.yunanistan beklesin dev adamları.umarım yine bu kadar heyecan verici,ilerici,ve istekli bir oyun oynarız.her ne kadar yenememiş olsak da geri dönüşün krallarıydık bir aralar.şimdi de geri dönüşün devleri olabildiğimizi gösterdik.teşekkürler 12 dev adam.yolunuz açık olsun.

hiç gülmeyen hatunlar

hiç gülmemeleri bir sorunları olduğuna delalet eder lakin sahte kahkahalar atan kadından her zaman iyidir.

augustana

insanı kendinden geçiren bir gruptur.stars and blouverds,sweet and low,only one,more than a love songve tabiki boston şarkıları kesinlikle dinlenmelidir.bu başka bişeydir.içine işler.bir şarkıdan daha fazlasıdır belki de augustana'nın şarkıları.

kızların erkeklere yaranmak için takım tutması

çok sık görülen durumdur.ama futboldan anlayan kızları harcamak gerekmez.tanıyorum var öyleleri de.

kalemtras

okuyorum enrtylerini severek,beğenerek.kimsenin söylemediğini söylüyor yeri gelince.yolun açık olsun kardeş.

yaran film replikleri

-->kadın:beni nasıl buluyosun?

sait:valla çok kolay buluyorum merdivenden çıkıyorum sola dönüyorum.

-->
-isminiz ne?
-Şaban.
-Ay ne değişik isim!
-Yoo doğduğumdan beri aynı hiç değiştirmedim.

-->
ramazan:saban bu ne?
saban:elmmaaaa!
ramazan:s koy!
saban:selmaaaa!
ramazan:kıçına koy!
saban:ayıp olur canım herkesin icinde.

ben senin hayatından gittim oğlum

kişisel iletilerde süründüğünden bıktıran,lakin sezen aksu nun en iyi şarkılarından biri olma özelliğini gösteren,sarı odalar derken hep bunalımlı,rutubetli,içinde dağınık çift kişilik bir yatak ve kapağı açık kıyafetleri etrafa saçılmış bir dolaplı odayı akla getiren şarkı.harikadır.