bugün

kızlar futboldan anlamaz aga ben bunu bilir bunu söylerim. günlük giydikleri kıyafetlerin rengine göre hergün takım değiştirirler. bir de çok biliyormuş gibi çen çen futbol muhabbeti yaparlar ki şeytan der ki sık kafalarına iki tane geberip gitsinler.

şu dünyada kadın diye bir şey olmasaydı erkekler yine takım tutardı hiçbir şeyi olmasa kendi takımlarını tutarlardı ama erkek diye bir şey olmasaydı hiçbir kadın takım tutmazdı.

çünkü kadınların erkeklere yalkakalık olsun diye takım tutarlar. yoksa bir cacık anladıklarından ötürü değildir.
(bkz: takım taklavat)
(bkz: aklima kotu kotu seyler geliyor)
çok sık görülen bir durum.
çok sık görülen durumdur.ama futboldan anlayan kızları harcamak gerekmez.tanıyorum var öyleleri de.
aksine itici olmalarına neden olan durumdur.
kurunun yanında yaşı da yaktığı eylem. neden kızlar takım tutmasın, hatta tuttuğu takıma aşık olmasın? deli gibi seven, armasına, formasına aşık olanlar var. *
kızların takımları tutması durumudur.
Erkeklerce futbolda kadına yer olmadığından dolayı gereksiz bir hadisedir. Ayrıca futbola ilgileri varmış gibi göstermeleri de biz erkekleri çileden çıkaran bir durumdur. Çünkü olmadık yerde futbolla ilgili çok gereksiz sorular sorabilirler.

(bkz: Kızlara ofsaytı anlatmak)
Tersi çok olan durumdur.

(bkz: Kişinin beşiktaşlı olup sevgilisinin galatasaraylı olması)
aptallıklarındandır.

o değil de böyle kızlar genelde beşiktaşlı oluyorlar ben de ona üzülüyorum.

hıı futboldan anlayan kız mı? yok böle bişi adamım, yemişler seni.
tamamen doğrudur. mesela erkek ben fenerliyim dese kız da ben de fenerliyim der. ama fenerbahçe'den bir futbolcu sorsan hiç birini bilemez...
buna dayanarak kızlar durmadan doneklik yapıyordur. nabza göre şerbet.
(bkz: yaranmak)
Fenerbahçeli olarak bir fenerbahçeli sevgilim olsun istemezdim, kiminle kavga edecem ve benzeri soruları aklıma getiren konu başlığıdır.
zıt takımı tutmanın en akıllıcası olduğu durum.
fazla uzun sürmeyecektir o takımı tutmaları.

kızlar tuttukları takım 2 maç yenilse "hmm.. peki. " diye pankart açıp oyunculara da trip atarlar.
zamanında tek bir erkeğe yaranmak için takım tuttukları kesin. o erkek de babaları. sadece bu anlamda bu tespitin gideri var. öbür türlü sümüğümü atmam bile bu tespite.
Yalan Olan onermedir. Ben fenerbahceye gonul vermisim, futbolla da ofsayt disinda bir problemim yok keza onu bircok erkekte bilmiyor.bu beni yavsak yapmaz.