entry'ler (32)

yazarların okudukları üniversiteler

izmir yüksek teknoloji enstitüsü

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Onunla hem bir daha konuşmak bile istemiyorum, hem de beni arasın yanına çağırsın ya da benim yanıma gelsin konuşalım istiyorum. Bazen ona sarılmak nasıl bir şeydir acaba diye düşünüyorum ama bazen de dokunmak bile istemiyorum. Garip.

sen olmadan yaşayamam diyen kız

Bir zamanlar bendim bu. Ama öyle canımı yaktı ki bitiren taraf ben oldum. Ve öylesine canımı yakmış ki onsuz daha mutluyum. Bir daha da hiçbir erkeğe söylemem. Yaşanıyor çünkü. Yaşattırıyorlar.

bursa denilince akla gelenler

Yeşil-beyaz kaldırımları.

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

"Eng101 ödeviyle ilgili fikri olan var mı? "

kız tavlama garantili beslemelik hayvan

Herhangi bir hayvanı sahiplenmesi ve beslemesi yeterlidir. Şahsen ben hayvan besleyen erkeğe daha çabuk ısınırım. Hayvanları seven kişinin insana da değer verip saygı duyacağını düşünürüm.

seks yaparken eşekler gibi soyunmayın

Evet, çorapsız ve atletsiz erkekle prensip olarak seks yapmıyorum. Ha bir de ikisi de beyaz olacak.

gavur denilen insanların daha iyi olması

Kesinlikle katıldığım önerme. Bu yaz yaklaşık 2 ay yurt dışında kaldım, çok farklı çok. insanlar size yardımcı olmak için uğraşıyorlar, her sabah size gülümsüyorlar, hiç tanımadığınız insanlar bile yeri geliyor günün nasıl geçti nereleri gezdin bugün diye sorabiliyorlar.

mum alevi ile aydınlanan oda

Romantiktir. O romantizmi paylaşabileceğiniz biri yoksa yanınızda can yakıcı olabilir.

sözlük yazarlarının başarıları

Lys geometride 30 soruda 28 net yaptım. Evet.

ortalık yerde öpüşmek

Yapılan şehre göre değişir. Bir Erzurum'da yapmam ama canım izmir'imde yaparım tadından yenmez.

kendisinden hoşlanan erkekten sürekli kaçan kız

Bir müddet kovalanmak istiyordur, ilgi istiyordur. Karşıdaki birkaç adım atsa gerisi zaten gelecektr.

sevişilen sözlük kızının nickaltına yazmak

iğrenç! Annesinin kız kardeşinin hakkında da bu başlığa yazanlar çıksa cinayet işleyecek tip burda atıp tutuyor.

Ay inşallah yazarlar ya.

hangi sebepten kızlarımızın terbiyesi azaldı

Türk erkeklerinin hak ettiği bu da ondan.

yakışıklı erkeğe aşık olan şişman kız

Şu entryleri okuyorum da ne pis insanlarsınız ya.

Not:şişman değilim çirkin de değilim. insanlara değer veriyorum sadece, tavsiye ederim.

20 yaşında ak partiyi eleştiren ergen

Birazcık araştırma sonucu geçmişi öğrenen, birkaç yıldır da yaşananlara ve haberlere bizzat şahit olmuş, ak partiden nefret etmekte son derece haklı olan yetişkin kişidir.

üniversite bitince yurt dışına gitmek

her şey yolunda giderse en çok yapmak istediğim eylem.

teog kalktı lys kalktı ygs kalktı

Bir de rte kalksa.

dişleri sarı erkekle öpüşen kızlar

Asla yapmayacağım bir şeydir. Dişlerinizi fırçalayın beyler bir çok kızın ilk baktığı ve önem verdiği kriterdir.

muse

Çokça sevdiğim gruptur. Bence şarkıları hep kaliteli.