bugün

kızını dövmeyen,dizini döver sözünü uygulamayan babalardan dolayı kızlarımızın terbiyesi azaldı ve modernlik adı altında götlerini başlarını açar oldular şeklinde cevaplanabilecek sorudur.
Bu derece Aşağılık cinsiyetci bir laf söyleyecek kadar beyinsiz kardeşim istemiyorsan bakmazsın gormezsin kafanı çevirirsin. Senin derdin ona dokunamamak sahip olamamak. iradene sahip çık. Ensar vakfının terbiyesini sorgula asıl bu cocuklarımıza ve anne babasına zarar verir. Kızlarımız terbiyesi kendi kontrolu altındadır kimseyi ilgilendirmez.
Yorum yanlış olsada tespit doğrudur tabi bence.
işsizlik.
(bkz: acun)

(bkz: evlilik programları)

(bkz: sosyal medya zımbırtıları)

(bkz: diziler)
yeryüzünün en gerizekalıca tespitleri listesinde zirveye oynayacak tespit. ulan dingil sen kimsin de insanları bu şekilde etiketleyebiliyorsun. bi de kızlarımız falan demiş. çamur beyninden çıkan cinsiyetçiliğe bak. yani mini etekle fotoğraf çektiren kız terbiyesiz, ona bakıp otuz bir çeken sen terbiyeli? sizin beyninizdeki nöronları sikeyim ben.
Sen kıza benimle birlikte ol dersen kız sana tabi terbiyesiz cevap verir.
Yarı yolda bırakıldığımız sebeplerden dolayı azalmıştır.

Misal olarak (bkz: böyle aşkın ızdırabını) diyorum.
çıplaklığı güzellik sanan kızlarımız için söylenebilecek bir durumdur fakat giyim konusunda şıklığa önem veren kizlarimiz yokmu onlara dicek söz yok..

Modernlik ciplaklik değil, şıklıktır..

(bkz: Güzele güzel denir)
sadece kızlar degil de butun toplum comarlasip insan olma ozelligini kaybetti.
döverek terbiye edildiğini zanneden anatolian chomar beyanatı. terbiyeyi insanın vicdanına değil de kıyafetine bağlayacaksınız hard chomarsınız.
Ortamlar,özentilik,okul,kendini begendirme cabasi.

(bkz: allah hidayet versin ne diyelim)
bilemiyorum yani nedendir. ama sonuçta bir gerçek.
Seks merakı, ideal erkek arayışları.
vallahi dışarda gördüğüm kadarıyla kızlar erkeklerden daha fazla koyuyorlar.

bu özgüven nereden geliyor tam olarak bilmiyorum lakin sosyal medya ve televizyonlar etken olabilir.
fox tv ve kanal d kanallarında yayınlanan aşk meşk dizilerinin etkilerinin yüksek olduğunu düşünüyorum. çok fazla belden aşağı bilinçaltı mesajları veriyor. kızlar değil erkeklerin bile izlememesi gerek.
o ne öyle amk ayak üstünde birbirini bir onarmadığı kalan ereksiyon dolu sahneler, sanki o şekilde olmalıymışız gibi bir anlayış yaratıp kötü yerlere çekiyor aklı ermedik genç insanları.
kızını dövmeyen,dizini döver atasözümüzün uygulanmamasından dolayı terbiye konusunda büyük eksiklikler yaşanıyor çağımızda katılıyorum kesinlikle.
ne terbiyesi, akıl hastası yapıyordunuz kızları, tüm hayatı bomboş bir biçimde evde arapça sayıklayarak tükenen. sizin kadar yavşak tipler yok. gidin anadoluda kadınlara bakın hepsi aklı kaymış gibi bakar, hayatı her şeyden korkutularak geçmiştir.
hayatımda gördüğüm en saçma atasözü ve saçma bir entry.
yanlisiniz var. kızlarımızın terbiyesi azalmadı aksine sapıklar çoğaldı.
asıl terbiyesiz tanımadığı kızların namusuna dil uzatan sizin gibi insanlardır.
ah be kardeşim sana mı kaldı bunca bacılarımızın namusunu sorgulamak. herkesin kendi babası,ağabeyi var. onlar gerekeni yapar döver kızını sana ne oluyor.
nedene gelince bilmiyorum demek ki ahlaksızlığa meyil var ülkemiz genç kızlarında.
Bizim yüzümüzden diye öz eleştirimı yapar giderim. Yanlarında yapılmayacak hareketi yap söylenmeyecek sözü söyle sonrada böyle başlık aç. Affedin bizi kızlar.
(bkz: kızını dövmeyen dizini döver) diyeceğim de ülkemizde kızlara, kadınlara şiddet hiçbir zaman durmadı ki zaten.

neyse şöyle özet geçelim, tatlı söz nereye kadar arada bir tokadı çok görmeyin kızlarınıza ey ebeveynler.
bu entry galiba ironi içerir bilmiyorum ki.
Erkek cinsel organlarının ortalama uzunluğu arttıkça kızların terbiyesi azaldı. Ters orantı.