bugün

entry'ler (80)

bir erkeğin başına gelebilecek en iyi şey

Akıl heheheh küçük şakalar.

uyuyunca geçecekmiş hissi

Hakikaten uyuyunca geçiriyorlar dikkat edin.

kedilerin şerefsiz olduğu gerçeği

Actually,the reality, not cat but nobody can see that...

çocukluğunuza vereceğiniz öğüt

knight online oynamayı bırak velet.

bi erkeğin bi kıza yapabileceği en büyük kötülük

Bırakmak.

geceye seksi bir kadın bırak

scarlet diyeyim herkes anlar kim olduğunu.

ak partili ol canımı ye

Hakikaten canımı ye öldür beni.Bırak yaşamayayım

2 hafta sözlükte takılıp kız düşüremeyen mal

instagramı,facebooku,snapchati,twitterı kız düşürmek için zaten kullanırsın.Bırak da cidden bir şeyler karalayalım artık ne kızmış ya.

pelin isimli bir kızın yüksek iqlu olma olasılığı

arttırıyorum goodbadnotgod isimli yazarların yüksek iqlu olma olasılığıyla eşittir.

edit:Bak gördün mü kaçırdık aaaa.

sözlükte büyük harf kullanılmaması

Acayip uyuz olduğum bir olay.

bu çağda çocuk yapan fakir çiftler

Bilimsel bir açıdan bakıcak olursak,içgüdülerle alakalı.Genlerini devam ettirmek için fazla sayı da çocuk yapıyordur.Böylece genlerini devam ettirme şansını yükselticek ve ileride kendisine bakılıcak olma şansını arttırıcak.Onlara da kızmayın aslında.Asıl mesele niye birileri fakir?Neden fakir olmak zorunda?Sisteme kızın sisteme.Her şeyin sebebi o.

vatan haini bir kadını döver misiniz

Seksist olmayın.

ders çalışmanın zor olduğu gerçeği

Final haftasındayım.Pazartesiden itibaren 60 saat ders çalışmışımdır.Asıl zor olan ders çalışmak değil bence,Gerçekten insana dokunan şey,öbür insanlar eğlenirken sizin oturup ders çalışma zorunluluğunuz olduğu gerçeğidir.Gençlik yıllarınızı dirsek çürüterek harcamaktır.Yoksa ders çalışılır,güzeldir de geliştirir insanı.

sadece şekerli su içerek kilo vermek

Önemli olan kaç kilo olduğundan değil.Bundan dolayı kaç kilo olduğunuza bakarak kendinizi yorumlamak yanlış.Bunun yerine yağ oranınızı ölçtürüp buna göre kendinizi yorumlarsanız daha mantıklı olur.Neden mi?Şu yüzden 2 insan düşünün 2'si de 70 kg olsun biri sporcu diğeri değil.Sporcu insan kaslı duruyor değil mi? Sıkı ve fit;ancak diğer insan değil.Çünkü sporcu insanın yağ oranı daha düşük öbür insana kıyasla.Bu yüzden,yağ oranını düşürmeye çalışmak daha mantıklı bir durum.Az kiloda olup yağ oranınız yüksek olduğu için daha kötü görünebilirsiniz.

Ekstra bilgi,kilosu az olup yağ oranı yüksek olan vücut tipine skinny-fat denir.

bu başlığa 3 ingilizce kelime bırakıyoruz

Concern
Involve
Case.

final haftası

Cuma günü başlıyor hayırlısı.

mesaj almak isteyen yazarlar

Benim yazın bana konuşalım.

bir kitaba 25 tl veren insan

görsel
Benim ve pişman değilim.

yazarların pazar günü planları

Ders çalışmak.

feminist erkek

Benim ulan.Abicim sizin ablanız,kız kardeşiniz anneniz yok mu nedir bu düşmanlık.Feminizm dediğiniz şeyi kadınların haklarının erkeklerle eşit olmasını savunur olmasi gereken bu zaten.