bugün

http://www.antalya.pol.tr...arari-ile-Yasaklandi.aspx

bu gidisle her yerde yasaklayacaklar, gerekce ne? sagliga ve cevreye zararliymis, gotunuz yiyorsa sigara icmeyi de yasaklayin bakalim sokakta, sonucta o da zararli, hadi yasaklayin bakalim gorelim gotunuz kac okka, kimse uymaz ama sahilde vodka yada bira icmek isteyen rus turiste bunu nasil anlatacaksin, sonra dolar 4 tl olunca aglamayin.
rahatsız edicek sekilde diyor, içtikten sonra sokakta nara atmıcaksan sıkıntı olmucaktır eminim. antalyalıyım osura osura iciyom
adamlar fiili şeriat uygulayacak yavas yavas dedigimizde dalga gecenler vardi buyrun, bir sonraki adim karma sistemin kaldirilmasi olur buyuk ihtimalle, turkiye coktan pakistan olmus haberiniz yok.
Eyy küçük beyniyle "owww haram" diyen geri zekalılar. Eyy antalya nın turizme bağlı olduğunu bilmeden dindarlık ve yobazlık yapan cahiller!

Sanmayın ki bu iş ülke yararına.
Ruslara kafa tuttuk adamlar küstü.
avrupaya kafa tuttuk adamlar küstü.
Şimdi sağdan soldan gelecek olanlara sokakta içki yasak mı diyelim?

Hadi beyniniz yok, hadi aklınız yok,
Be vicdanınızın amk.
millet aç. Esnaf aç.
ozellikle alkol konusunda cok hassaslar. cunku alkol cok sey.

bi antalya bi de beyoglu. antalya ettigini buluyor. yine akp yi secerler mi cok merak ediyorum.
ne ararsın tanrı ile aramda
sen kimsin ki orucumu sorarsın
hakikaten gözün yoksa haramda
başı açığa niye türban sorarsın

rakı şarap içiyorsam sanane
yoksa sana zararım içerim
ikimizde gelsek kıldan köprüye
ben dürüstsem sarhoşkende geçerim

esir iken mümkünmü ibadet
yatıp kalkıp atatürke dua et
senin gibi dürzülerin yüzünden
dininden de soğuyacak bu millet

işgaldeki hali sakın unutma
atatürke dil uzatma sebebsiz
sen anandan yine çıkardın amma
baban kimdi bilemezdin şerefsiz

Neyzen Tevfik.
Herhangi bir kalıcılık kazanmayacak durum. Türkiye' nin en turistik şehirlerinden birinde içkiyi yasaklamak ha ? Adama Kocaman bir napıyorsun aslanım ha derler, ona göre. Bırakın bu komik ve saçma işleri.
evet oyu veren tekelciyi bile üzen durum. piknikte yasak ne demek? akdeniz'e bakarak yine içerler.

nein alman içme mi diyecekler?

mekanda 15 tl ye bira mı içelim?
ysk'nın referandum kararına gerekçesini nasıl perdeleriz diye düşünen iktidarın manevrasıdır efendim.

çöpe atılacak siyasal islamla birlikte ortadan kalkacaktır. ekonomik krizi hücre çeperlerine kadar hissettiği günler gelince, iktidar artık kendisi içer sokaklarda acıyı hissetmemek için...*
gelen dört tane turisti de ürkütmek içindir zahir.
Saçmalık.içmiyorsan içene ne karışıyorsun.
Yasakçı zihniyetin uygulaması. Yalanlarla sarhoş olanlar, gerçeği görenleri kısıtlama peşinde.

Zaten kamusal alanda içki yasaktı. Lakin piknik, sahil yeri nasıl yasak olur? Piknikte cappylerin içinde vodka mı içilsin?
Veya paralı-mekana kiralanmış plajda serbest ama hemen yanındaki "halk" plajında yasak!

Ağzıyla içmeyen insan çok diye alkol yasağı ne demek? O zaman arabaları da yasaklayalım, çok kaza oluyor trafik terörüne dur deriz hem!

(bkz: trafik kazaları oluyor diye taşıtları yasaklamak)

(bkz: alkol bütün kötülüklerin anası değildir)

Ceza, kabahatler kanuna göre olur. Idare hukukunun alanı. En fazla 100 tl verirsin. Lakin, işte konu o kadar basit değil. Yasakçı zihniyet iş başında!
Daha ilerisini yapmaya götü yemez bunların. Daha bu yaz 2 ay Rus turist gelmedi diye nereye domalacağını şaşırdı adamlar, gidip özür dilediler, gelin bizim plajlarımızda köpük partilerinde içki içip grup seks partileri yapın diye!

Ahlak namus falan edebiyatları turizm söz konusu olduğunda sökmez. Hele bizim gibi bir sikim üretmeyen ülkelerde...

Beybi!
sevişmek, valilik açıklaması olmadığı için hâlâ serbest. buna da şükür!!!
hani karşılıklı özgürlüklere dokunulmayacaktı. hani yaşam tarzlarına karışılmayacaktı . herkes karşılıklı özgü olacaktı .

kimseyi rahatsız etmiyorsam sorun nerde. tükürdüğünüzü bir kere yalamayın aq.

(bkz: yalan)
ysk gündemi yatıştığında sessiz sedasız kaldırılacak olan yasaktır efendim.

unuttunuz mu rusya gaz vermezse tezek yakarız diyenleri... hani uçağını vurduğumuz için özür dilediğimiz ve ardından elçisi topraklarımızda öldürülen rusya'yı diyorum. olur böyle şeyler diyip, bizden hiçbir tarım ürünü almamaya devam eden rusya...

hani en çok antalya ve alanya'ya gelen turistlerin vatanından bahsediyorum. bakalım araplar mı ruslar mı çekişmesini, petrolü artık para etmeyen araplar mı yoksa dünya politikasına yön veren ruslar mı kazanacak...*
Sarap bulamazsalar zemzem icsinler. Evet.
Apolitik bir adamim ve basima bir sey gelmeyecekse sokakta parkta kiyida kosede icen adamlar oldum olasi rahatsiz edici gelmistir bana. Ha yasaklansin yasagi destekliyorum demiyorum ama sokakta icki icmek cevreyi rahatsiz ediyor. Sisede durdugu gibi durmuyor malum.
Uygulanamayacak yasak..izmirde yaşıyorum,emniyet müdürü diye akp fanatiği faşist bu primati getirdiler..adam bildiğin demir yumrukla yönetmeye çalışıyo,sonuç?kordona gidip bakmaniz yeterli..tekele gidip alkol almak yerine eve sipariş verip çıkıyoruz mis gibi..siz istediğiniz kadar kural koyun orospu çocukları,toplum o kuralları benimsemedikçe bi sıkım yiyemezsiniz
Lan ben antalyada hiç kapalı alanda içmedim ki. Biz mekanda içsek bile sokaktaki masasına oturuyoruz. Hiç kimse bizden bunu kabul etmemizi beklemesin.
hayatımda ağzına bir kez bile içki değmemiş biri olarak söylüyorum, insanların özgürlüklerinin kısıtlanmasıdır.
Kimsenin siklemeyeceği kuraldır. En fazla bir iki gün konuşulur burada sonra çatır çutur götürürüz biraları yat limanında. Evet.
ona bakılırsa 22:00 - 06:00 arası alkol satışı yasaklandı. sikine takan var mı? aynısı olacaktır.
gayet normaldir ne olacaktı?

sokakta da içmeyiver pezevenk!
Kendi kuyunuzu kendiniz kazdınız vermeseymişsiniz akp ye.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar