entry'ler (60)

acer vs asus vs dell vs lenovo

lenovo, alüminyum kasa.

zarrab ın hayatı film olsa isim önerileri

(bkz: sonun başlangıcı) olsun isterdim.

kenan sofuoğlu

(bkz: cumhurbaşkanı danışmanı)

şaka maka beyaz tenli kızıl saçlı yeşil gözlü kız

görsel
görsel
görsel
bonus: görsel

türke kürdüm dediğiniz zaman türkün ilk tepkisi

görsel

satanistler aslında birer ateisttir

o zaman bunlar da ateist. (bkz: norveçte yaşayıp akp ye oy veren 909 kişi)

bir akp liden en çok duyulan söz

2001 de yere atılan yazar kasa- davos- one minute- dış mihraklar- duble yol- külliye- havalimanı- almanlar korktu- fetö- şeriat gelecek dertler bitecek- ne biliyon o tırların türkmenlere gitmediğini- vız vız vız.

atatürk bugün dirilse

ülkemi sikip atmışsınız diyip kalp krizinden yine ölürdü.

kürtlerin kendine has kokusu

doğuya giden otobüslerin geleneksel kokusu.

pakistan ordusunun teyakkuz durumuna geçmesi

pakistan azerbaycana bedelsiz silah yardımı yapan tek ülkedir, bizim kardeşliğimiz sözün ötesine geçmezken onlar bize gerçek kardeşliği göstermiştir.

atatürkün ayasofyayı camiiden müzeye çevirmesi

doğru olandır.

bundan niye rahatsız olur bi insan anlamıyorum. şimdi hristiyan bir ülke türkiyeyi işgal etse sultan ahmet camii yi kilise yapsalar hoşunuza gider mi? sanki her camii yi doldurdunuz da ayasofya kaldı.

rte yi istemezüklüğün vatan hainliğine dönüşmesi

necip fazıl:
''Bugün bizdeki muhalefet,iktidarı düşürme hırsıyla vatanı düşürmeye bile razıdır''

derdim eğer akpli olsaydım ama değilim ondan demiyorum.

edit: alttaki bana mı diyon lan sen?!

mühendislerin kadınları etkileyememe nedenleri

mühendislerin beyni iki sayı tabanında çalışır yani 010101010, kadınların ise tahmin edilemeyecek kadar çok sayı tabanında konuşma becerisi vardır. genelde verdikleri komutlarla istedikleri işlemler uyuşmaz. sen derleyip durursun ama nafile olmaz çalışmaz. bunlar yetmezmiş gibi sürekli sana trojan atıp dururlar "aşkım arayan kız mıydı, söyleyebilirsin bak ben takmam öyle şeyleri" evet dersin ve sonunda senin vista hızıyla çalışan sistem çöker. işte bu gibi sebeplerden ötürü benim gibi bir çok mühendisin ilişkisi ampul-duy safhasına gelmeden bitmektedir aziz kardeşlerim. mağduruz.

azrailin diğer meleklere göre fazla mesai yapması

(bkz: meleklerin sendika kurması)

seks sonrası pipinin aldığı hal

nerdeyim ben, ne oldu lan bana. gibi haller.

erkeğin orospusu

erkektir yapar sözünün çıkış sebebidir.

türkiye nin ermenistan ı bombalaması

(bkz: rusyanın askeri gücü)

kürtlerle azerilerin yerini değiştirelim

şimdi planım şu, türkiyedeki kürtleri azerbaycana gönderiyoruz azerileri de türkiye ye getirip doğu ve güney doğuya yerleştiriyoruz. zaten ikisinin de nüfusu 10 milyon civarı. böylece kürtler ermeni kankalarıyla biz de azeri kardeşlerimizle mutlu mesut yaşamış oluyoruz.

kaslı erkeklerdeki gereksiz ego

kaslı erkekte ego olmaz, kendini kaslı sanan erkekte ego olur.
zaten antrenmanlarda çektiğiniz acı ve gösterdiğiniz sabır sizi belli bir olgunluğa ulaştırır. spor başlı başına bir disiplindir.

allah açlıkla terbiye etmesin

allahın açlıkla terbiye etmesini anlamak güçtür.
afrikadaki çocukların suçu ne de sizin allah açlıkla cezalandırmış onları.