bugün

Erdoganı Atatürk ten daha cok sevmek.
Tayyipçilerde kendinden olmayani vatan haini pkk lı ilan etmis durumda.
Yahu geç bu işleri.
Ara da solculara terôr destekçisi falan diyeceksin.
Bir de sırf kendini sol tarafa doğru göstermek için yahu bende RTE yı sevmiyorum diyeceksin.

işte neden sizin gibilerden kendimizi daha iyi gördüğümüzü çözebiliyorsunuzdur umarım.

Çünkü kapasiteniz yetersiz, zekanız kısıtlı.
Rte herkese kufur yagdirirken nasil birlik olacagiz, rte'ye gore herkes vatan haini terorist. Sen bu sartlar altinda birlik olabilir misin?

Cikip bi de orospu gibi kivirtarak savunmayin su adami. Savunacaksan adam gibi savun.

(bkz: Rte yi sevmeme sebepleri)
yok canım ne ilgisi var vatan hainliğiyle...yaptığı herşey belli, diplomasının sahte olduğu bile belli, öyle adamı normal şartlarda kimsenin istememesi lazım, çünnkü tüzükkte zaten yazmıyo mu, nası cumhurbaşkanı olunacağı.

şahıs belirtilen özelliklere sahip değil, o yüzden cumhurbaşkanlığının ve dokunulmazlığının düşmesi, ve kendisine yöneltilen suçlamalardan yargılandırılması gerekir.

bahsi geçen şahıs harikulade mükemmel bir adamsa, zaten beraat edecektir. yok beraat edemeyip hüküm giyiyorsa, akgöt neden böyle bir adamı savunarak vatan hainliği yapıyor, onu sormak gerekir.
tam tersine göt kıllığı vatan hainliğinin alasına dönüştüğünden geçersiz olan yandaş palavrası.
klasik tayyip stepnesi olmaya meraklı sözü. rte bizim iç meselemiz diye diye 10 defa tepemize çıkardınız. yılanın başı küçükken ezilir, muhtar bile olamayacaktı bu adam bugün farklı bir memleket olurdu burası.
necip fazıl:
''Bugün bizdeki muhalefet,iktidarı düşürme hırsıyla vatanı düşürmeye bile razıdır''

derdim eğer akpli olsaydım ama değilim ondan demiyorum.

edit: alttaki bana mı diyon lan sen?!
bazı muhaliflerin içine düştüğü acı durum.

üzülerek seyrediyorum. itibarları yerle biri oldu. yazık.
rte'nin ve temsil ettiği ılımlı islam denen saçmalığın tek dayanağı örgütlü cehalettir.
ve örgütlü cehaletin alternatifi başka bir ülke, darbe filan değil, örgütlü akılcılık, örgütlü hoşgörü ve örgütlü barışçılıktır.

rte'nin memlekete yaptıklarını düşününce, kendisini istememek vatan hainliği değil, aksine vatanseverliktir.
böyle bakınca da havuz medyasının hezayanlarına tipik 'faşist tiynetsizliği' diyip geçiniz efenim.

rty'yi sevmeyenleri amerikan uşağı, moskof dinsizi ilan edenlere ise, reislerinin abd'ye gittiğinde ayaküstü bir randevu alabilmek için düştüğü durumu hatırlatın, susarlar. hele rus uçağı düşürüldükten sonra putin'e karşı olan kelebekliğini söylemiyorum bile.

rte'yi devletle özdeşleştirip, o giderse bu ülkenin felakete sürükleneceğini inanlarlar ise, bundan gayri daha ne gibi felaketler olabilir diye sorsunlar kendilerine. biliyorum, soru sormak az da olsa beyni kullanmayı gerektirir ki sizin için çok şey, ama deneyin, faydasını göreceksiniz.

son olarak, hiçbir devlet diğerinin iyiliğini istemez. tarih boyunca böyledir, böyle olacaktır. o yüzden ben rusya'nın abd'nin filan rte'nin ve temsil ettiği düşüncenin ülkenin başına bela olmasından gayet memnun olduklarını düşünüyorum.