bugün

entry'ler (80)

melih gökçek abd başkanı olsaydı olacaklar

ankara büyükşehirbelediyesi gibi abd ninde kanını emer.

melih gökçek abd başkanı olsaydı olacaklar

bir dünya savaşı çıkardı kesinlikle eminim.

allahın izniyle onu içeride göreceğim

melih gökçek ve fışkiyesinin intikamı.

(bkz: fışkiyenin inkamı)

fetullahçı terör örgütü

fetullah gülen islami bir teröristir ve bütün terörü müminleri yapıyor amerikada bulunan 30 büyük mafya baba tabirli terörislerden birkaçı fetullahın müminlerindendir. (bkz: radikal islam terörü)

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

http://www.youtube.com/watch?v=j_zyb-XXWz0 burdan dinleyebilirsiniz.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Rage against the machine - testify

bonzai

ağaçtır ilk çok yavaş ve az büyür 500 yılda bir çiçek açan japonyadan ithal edilen ağaçlardır.

gezide teröristlere bilinçli olarak dokunulmaması

gezi parkında teröristler yoktur. olsaydı orada bulundurulamazdır. apo resmi açanlar var ama onların terörist olduğuna herhangi bir delil yok. gezide provakatörler vardı ama gezi parkı eylemcileri tarafından dışlanıp yollandı. bu iddanın herhangi bir kanıt üzerine kurulmamiştır çünkü ilk olarak orada teröristler yoktur ikinci olarak provokatörleri dışladılar ve polise dışlandı. iddian bamagöre çok yanlış ve yanlı bir iddia.

türkiyedeki ateistler müslüman ölür

türkiyede asla müslüman ölen ateist yoktur. ben görmedim

sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı

ince ince bir durumdur. bayanlar bundan nefret ederler.

uludağ sözlük ün en sevilmeyen yazarı

(bkz: komünistimam) ben severim ama madatörler nedense sevmiyor.

gezi parkı eylemlerinin arkasındaki güç

(bkz: halk)

(bkz: diktatöre nefret)

(bkz: birleşme duygusu)

(bkz: polis terörü) bana göre asıl sebepler bunlar.

reddedilmek mi yoksa terk edilmek mi daha kötü

terk edilmektir. çünkü reddedilen insan olmayan bir şey için üzülmesi daha azdır. yani reddedilmek insan için çok acıdır. ve büyük bir acıdır ama derin değildir. bu durum kısaca olmayan bir şeyi kaybetmektedir. aksine terk edilmek önemli duyguların yaşanmasını kaybetmektedir. yani ilişkiyi bitirmek reddedilmenin aksine çok acı verici, çok daha derindir. bu benim düşüncem.

götünün kılıyım diyecek kadar bir insanı sevmek

aptalık, cahilik, çaresizlik, duyguyu belirtememek bu nedenlerden olabilir.

karşı cins ile el sıkışmak

karşı cins ile el sıkışmakta hiçbir şey yoktur. el sıkışmak güvenin sembolüdür. genelde işlerde kullanılır ve el sıkışmak insanı belli eder. karşı cins ile el sıkışmak sadece yobazları rahatsız eder o yüzden bu durumdan rahatsız olanlar bir kez kendini irdemeli.

seven erkeğin yapabileceği çılgınlıklar

erkek sevdiği çin her şeyi yapar tek şeyi yapamaz oda seviğini aldatmamak aldatır onun dışında her şeyi yapar o yüzden erkekler odundur.

komünizmden nefret eden insan

ben komünistim ama liberalist olmayı düşünüyorum komünzim yaşasın liberalist kabuğumdan fışkıran kominizim.

faiz lobisi

öyle bir lobi yokki. başbakan söyleğinden beri araştırıyorum şuana kadar ortalıkta yok bulan bana mesaj atsın lütfen beni bilgilendirin ben ayran lobisinden yazıyorum.

halkın ahlakını bozan diziler

samanyolu kanalında yayınlanan dizilerdir.

halk tv nin gezi parkı fragmanı

çok gaz veriyor insan izleyince birden ayaklanıyor halk tv de fırsatı buldu elinden geleni yapıyor halk tv yi kurulduğundan beri izlerim.

http://www.youtube.com/watch?v=da3ogxFqBTc