bugün

lise 1. sınıfın öğrenciyi en çok zorlayan dersidir. sanırım matematik ve fonksiyonlar ya arkadaşlar hiç kafam basmıyo bubam pis dövdü yazılıdan 46 aldım.

hocaya 64 puanı nerden gırdınız dedim. bi de o dövdü amk.
9.sınıfta inek birisiydim, ondan dolayı beni zorluyan ders pek yoktu fakat fizik dersinden nefret ettiğimi ve bütün sınıf 80 alırken ben 60 alırdım. lise 1'in en zort dersi fiziktir fizik. ondan dolayı sayısal bölümünü şeçmedimlan...
Coğrafyadır. Hatta bütün lise öğreniminin en zor dersidir. Ya da benim kafam almıyodur.
(bkz: kimya)
her daim kimya en zor ders olmuştur benim için.sınıfta 70 in altında alan yok.ben 40 ı geçemedim aq.
Şüphesiz ki fizik dersidir.
Matematiktir.
kesinlikle hiçbir ders. mezun olunca veya ygs ye hazırlanmaya başlayınca diyorsunuz ulan ne malmışım diye. matematikte mantıktan kalmıştım. mantık sınavından zayıf alınır mı ulan hıyar ? şimdi takır takır binary kod yazıyorum.
genel olarak bakarsak 9. sınıf konuları arasında bir fonksiyon zordur. onda da lysde çıkan tasakli sorular sormazlar zaten.
bu arada 9. sınıf not ortalaması 76 imiş. sen ne hakla konuşuyorsun ulan it diyenleri duyar gibiyim , kırmayın beni.
Hepsi ben 2. tekrarda anlamıştım dersleri.
sadece lise 1 için değil tüm lise hayatı için matematik coğrafya ve edebiyattır.
benim için geometridir. iki dönemde de bana ecel terleri döktürdü.
"şöyle geçmişe bakınca hiç biri zor değilmiş" diye isyan edersiniz. ön yargıyla yaklaşmayın, kendinizi şartlandırmayın. hiç biri zor değil.
genellikle sayısal derslerin adı çıkacağı ankettir.

zaten sanırsın herkes leonardo da vinci, mozart, nadia comaneci idi. beleşten beş alınıyor diye müzik, resim, beden eğitimi ne ki?
anatomi.
Kimya her zaman zorlamıştır.
ingilizcedir kesinlikle.
kimyadır. Naci kim lan.
Ayrıca *
hayret kimse liseli detected gibi alaya almamış. helal olsun işte bu ortam süper. not:25 yaşındayım.
En zor ders fizikti. Ogretmen sinifin haline acimis olsa gerek bize ilkokul fen ve teknoloji sorusu sorardi yazilida. Sinifca fizigi 85 ustu dusurmustuk karneye. Cogumuz fizik kolay digerlerinide yapariz sanip sayisalci olduk.
10.sinifta ogretmen degisti ve daha ilk yazilidan 35 civari alinca caktik gercegi. 4 5 kisi hemen tmci olduk tabi.
anatomi ve fizyolojiydi benim zamanımda.
Kesinlikle fizikti. 150 kişiden 24 kişi geçebilmişti o dersi. Biyolojim 87 düşerken fiziğim 26 düşmüştü.
Hoca Hiç düzgün konu anlatmayıp sınava iki gün kala saçma sapan kağıtlar verirdi. Sınavda kimse yapamazdı, zor sorardi. Bir de sapıktı adam ya sinirlendim şuan.
Güzel başlık. Seneye ona gore çalışmak lazim abilerim ablalarim saolun...
fizik değildir. 10 dersten kalmama rağmen fiziğim 3 gelmişti. gerçi çokta kolay sayılmaz ama diğer derslerime bakınca 0 lar 1 ler doluydu. O yüzden bana göre fizik değildir.
kaçarı yok fizik. çok bela dersti.
biyoloji. hele ki hocası da kıl bi karıysa hah tam sittin sene verememelik ders.