bugün

olympiakos forması giyen fildişili oyuncu.arsenal li kolo toure nin de kardeşidir.
fm 2006nın en iyi önliberolarından 2006 almanya dünya kupasinda yıldızı parlayan oyunculardan, abisinin takımına transferi gündemde
futbol hayatına bu sezon başında transfer olduğu as monaco takımında devam etmekte olan futbolcu.
2007-2008 sezonunda barcelona forması giyecek olan orta saha oyuncusu. bu flaş transfer sonrası abisi kolo toure'nin bir adım önüne geçmiştir yaya.
patrick vieiranin biraz daha uzun ve sahane bir teknige sahip oldugunu dusunun. buyrun size yaya toure. harika paslar atiyor, cok kolay adam geciyor ve frikikleri cok tehlikeli. hem defansif hem ofansif olarak su an dunyada ki en komple futbolculardan biri. barcelona gene sahane bir transfer yapti.
barcelona formasıyla villareal karşısında harika bir gole imza atan fransız orta saha oyuncusu. gerçek bir takım oyuncusu aynı zamanda.
yolda yururken gordugunuz toure'dir. yaya toure'nin trafikte en sevdiği şey tabii ki yaya geçididir.
dünyanın en yetenekli ön liberolarından biri barcayı tebrik etmek lazım transferi için.
futbolunu her sene geliştiren, bu sayede tavana ulaşmış futbolcudur. ASEC Abidjan'de yetişip, Beveren'e transfer olmuştur. 2 sezon burada oynadıktan sonra ukrayna ekibi Metalurg Donetsk'e transfer olmuştur. 2 sezon da burada oynadıktan sonra 2005-2006 sezonunda Olympiakos'a transfer olmuuştur. futbolunu gün geçtikçe geliştirmesi ile 2006-2007 sezonunda AS Monaco'ya transfer olmuştur. burada da performansını artırarak bu sezon başı barcelona fc'ye transfer olmuştur. kendisi fransız değil,fildişi sahilleri oyuncusudur.
bir kafede "atlısı da çıktı hocam." şeklinde iğrenç bir esprisini duyduğum fc barcelonalı futbolcu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.