bugün

entry'ler (152)

yazarların lise numaraları

Üçtür efenim.

efsane oyunlar

Kafa topu da bu katagoriye dahil olabilir. Onun dışında tank , circus , crash , contra , mario kesinlikle bu grubun içindedir.

otobüste yanınız boşken ayakta 20 kişinin olması

Ben piç miyim niye yanım boş havasına büründüğüm olay. Hayır elindeki çanta , torba vs. Koysam mı koymasam mı ikileminde de kalıyosun. insanların gözlerine bakıyosun adeta gelin de oturun diye ama nafile.
Özet: çok sikimsonik bir durum.

bu ülkenin amına koyayım dedirten olaylar

Travestilerin pezevengi olduğunu görmek. Nasıl bi işsiz ki oralara düşmüş anlayamadım.

göğüs dekoltesine bakmamaya çalışmak

Bazen konuştuğun kişinin suratına zor baktırır. Kısacası zordur ama imkansız değildir.

instant crush

Şarkıyı dinlerken gördüğüm başlık. En sevdiğim şarkılardan biridir. Sözlerini ezberliycem diye kafa bile yordum.

bakire olmayan kızlara halkın duyduğu büyük öfke

Erkek olunca ona buna kaysın , kıza gelince oooovvv.

interrail

Gitmek için şimdiden para biriktirmeye başladığım olay. Para işi hallolsun geri kalan ıvır zıvıra katlanılır elbet. Gezicem lan avrupa'yı.

parfümden çok limon kolonyası kokmak

(bkz: Çakma parfüm kullanmak).

kurbanlık minotaur un kaçması

Zeus'u rahatsız etmese bari denilebilecek olay.

ilk kez sevgilisiyle uyuyacaklara tavsiyeler

Yatmadan once bayagi bi yorulun yoksa zor olur.

bayram mesajı atan eski sevgili

S.ktir edilmesi gereken durumdur. Cevap bile yazmayin lan.

yazarların ayrılık şarkıları

nina simone - Ne me quitte pas.

güneş yanığından sonraki deri soyulması

Burun ve alın soyulması kadar iğrenç bi türü yoktur. Sabahtan beri soyuyorum alnimin ortasi beyaz kenarlari kara kaldi.

ameliyatsız göğüs büyüten doktor

Fitness yaparak sisiriyor olabilir bu doktor.

akla ilk gelen şey denince akla ilk gelen şey

Şey'in ne olduğu.

ikizler burcu erkeği

Yeri gelince normal yeri gelince picin teki olmaktir. Sahsen kendimden rahatsizlik duymam hiç.

yazarların ilk aşık oldukları yaş

4 veya 5'ti hatirlamiyorum ama yazLiktaki yan komsunun kizi adimi cumle icinde gecirse hatta ilk uc harfini soylese kosarak yanina giderdim beni mi cagirdin diye. Kopek korkumu da kizin pesinde kosarken kapmistim. Yillar sonra da buldum onu ama yazasim gelmedi pek.

cumartesi günü sabahın köründe kalkan insan

Lys'ye giricek insandir.

dünyanın en anlamlı üçlüsü

Ino-shika-cho.
(bkz: naruto)