bugün

entry'ler (15)

ülkede ekonomi çok iyi diyen pezevenk

dayatılımış ezberleme cümlelerle konuşan tipik bir akplidir.

jordi alba nın fc barcelona ya attığı gol

alba nın içindeki deportivolunun ortaya çıktığı andır, neticede güzel goldür.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

on numara bi durumdur. sevgili yok; dert yok, tasa yok, trip atan yok, sürekli birini düşünmek zorunda değilsin, kıskançlık yok, her an ilişkinin bitebileceği korkusu yok, aldatılma korkusu yok, ohh mis ya.

erkeklere güven olmaz

doğru önermedir. milyonlarca kadın test edip onaylayıp aynı sonuca varmıştır. bu sonuca varmak o kadarda zor değil etrafınıza veya kendinize bakmanız yeterli olacaktır.

pkk ya küfür edilince üstüne alınan kürt

yarası vardır gocunabilir. genelde aşağlık kompleksine sahiptr. pkklı gibi görünmesede kendi içinde pkknın düşüncelerini isteklerini benimser. o yüzden en küçük bi lafta kendini ortaya atar ne söylediğini bilemez hale gelebilir. orospu çocuğu psikolojisi işte mazur görmek lazım.

utangaç erkek

utangaç erkek yoktur utangaç ayağına yatan erkek vardır ayrıca bunlardan hiç haz etmem kendilerine güvenleri olmayan ezik tiplerdir. hele bide ben çok utangacım falan diyosa sakın inanmayın utangaç insan halden tavırdan anlaşılabilir ancak

ertem şener in tuttuğu takım

dünkü maçtan sonra barçalı olduduğunu anladıkta türkiyede hangi takım bilemiyorum çeşitli rivayetler var.

ismail şenol

müthiş basketbol bilgisine, yorumlarına, tatlılığına, sempatikliğine en önemlisi gülüşüne ve maç anlatışına hayran olunası insan. ses tonuyla akıcı türkçesiyle, ingilizcesiyle, konuşma tarzıyla ilerde çoook daha fazla başarılı olacağına gönülden inandığım biri. ayrıca çok hevesli ara ara heyecanlı ama işni hakkını vererek yapan televizyonlarda gereksiz yere zaman harcayan yorumculardan spikerlerden uzak en iyilerle değerlendirilmesi gereken şahsiyet.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

sıla- kırık ayna

aziz yıldırım

fenerbahçeyi ölümüne ve hakkını vererek seven on numara başkan adam gibi adam.

finansbank

kredi kartınızın asgari ödeme tutarına baktığınızda kredi kartı toplam borcunuzun yarısını görebileceğiniz banka. bu nasıl asgari tutar abi böyle asgari tutar mı olur. bak sinirlendim yine.

türkiye de var olan atatürk sorunu

böyle bi sorun yaratanlar sorunlu insanlardan başkası değildir. Atatürk gibi bir lideri dinsizlikle şunla bunla suçlayanların, başarılarını bir türlü göremeyen ve işin en acı yanı onu hala recep tayyip gibi boktan insanlarla liderlik vasıflarını kıyaslayabilen insanların zekasından şüphe ederim.

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

sözlükte boş beyinli, zeka ve eğitim seviyesi düşük insanların olması.

burning my dreams

portakalın üzerindeki Allah yazısına yapmış olduğu yorumda bunun amerikalıların ülkemizi karıştırma politikası olduğunu söyleyerek zekasına hayran bıraktırmış yazarımsı.

ogün samast

bazı açılardan iyi planlanmış bir cinayet olmasına karşın kendi kendini giydikleriyle hareketleriyle kısa zamanda ele vermiş şahsiyet. neticede kendisine yazık etmiştir. ayrıca belirtmek isterim hapishane hayatı ona yaramış.