bugün

entry'ler (75)

sinerjilazim com

çok enteresan kişisel gereklilik aparatlarının olduğu site. allah muhtaç etmesin tabii şükür ihtiyacımız yok.

http://www.sinerjilazim.com/

uzak bir telefonda ağlayan kadın

herkesin aklına en son gelen kadındır, annedir.

(bkz: sözlükteki karı manyakları)

isviçrelilerin dünyaya kazandırdıkları

(bkz: milka)

neyin ne olduğunu bilmeden konuşan ana baba

ergenlerin en büyük sorunu.böyle dünya üstlerine falan gelir, hiçkimse onları anlamaz, anne-baba olayı bilmez sadece martaval okur...ne kadar kolay herkese bok atıp kendini aklamak di mi? önce biraz acı çek, hayatı öğren, sonra anne-babana bi bok bilmiyosunuz dersin pis sivilceli!

adam ol diyen anasına olamam ben kızım diyen kız

ne ayarı, düpedüz salaktır.bi ıslak meşe odunu ile hiçbişeyi kalmaz.ilerde orospu da olur bundan.

bir kasim

çok fazla ciddiye alındığını düşünüyorum kendisinin.çünkü ben latife ile konuştum, haberler iyi! bu şahsı kesinlikle tanımadığını, eve gelen gidenden mutlak surette haberinin olduğunu, atamızın ayakkabı bağlayacısı bile olsa mutlaka simaen tanıyacağını söyledi.kulaklarıma inanamadım! böylesine bir tarih cengaverini tanımıyor olamazdı.birden tansiyonum fırladı ve hemen salih bozok'a ulaştım.bakın dedim emin misiniz? elinde çok sağlam belgeler var, ata ile yemişliği içmişliği var, en stratejik kararlarda masada bulunmuşluğu var!yapmayın etmeyin.bir tarihi yeniden yazmak zorunda kalmayalım.hayır efendim nuh dedi peygamber demedi o da.tanımam da tanımam...

e hal böyle olunca beni aldı mı bir majör depresyon? salıverdim mi kendimi boş ufuklara? dedim onlar yanlış biliyor kimsenin suçu değil bu.onun suçu değil bu, bu benim suçum.lal olaydım, ahraz olaydım da dediklerine inanmayaydım!

bir neslin dünyasını yerle bir edip gitti.bir yangının külünü yeniden yakıp geçti.tarih buna hiç hazır değildi ama türk alfabesinde onun adını yazacak harfler çoktan tükenmişti.

mukadderat!

(bkz: kaynak kıçım)

ankara ya dair ipuçları

nefret etmeyin, laneti döner sizi bulur ve bir daha ayrılamazsınız.onu ilk gördüğünüz karşı cinsiniz gibi sevin.başka birinin olma ihtimalini unutursanız çok mutlu, mesut bir ilişki yaşarsınız; size sadk kalır.fakat bir gün "istanbul" diye bir zillinin farkına varırsanız yuvanız çatırdamaya başlar, şiddetli bir şekilde geçinemezsiniz...

ciddi bir iliski istiyorum derken gulen kiz

yanlış yeriyle gülüyodur.siz yüzüne mi baktınız?

sana ihtiyacim var diyen kisiyi umursamamak

zamanında ihtiyacı olanların yanında bulunmamıştır.bulunamamıştır değil ama.bahsi açılacak kadar umursanmamalıdır bile...

sözel okuyan öğrenciler

bunu diyeni sayısal ortamda obeb/okek'ine ayırıp, avagadro sayısıyla çarparım.sonrada dünya coğrafyasının jeopolitik konumu en önemli olan ülkelerden birine gömer, tarihe adımı altın harflerle yazdırırım.

yediğimin bakış açısı!

akşam yoktun

(bkz: saza niye gelmedin)

icbukey osurma uzmani

dünya ahiret bacılararası sempozyumunun onur konuğudur.ayrıca kendisine bir özür borçlu olduğum ama bunu internet ortamından yaparak şavullamayacağım * bir kişidir.kendisine şahsen verdiğim değer dışında, benim değer verdiğim önemli bir insanın değer vermesinden ötürü de değerlidir.tavuk sote+patates kızartması+kutu cola menümüzde kendisine promosyon yaptk (?)

fakat kendisine daha önce yaptığım uyarı hala geçerlidir.bi meselemiz var da...anladın sen onu * `

kafanı kırarım köpek

bugünden itibaren güne başlama şarkım.çok eğlenceli kano falan...

para sorun değil

başarısız kız düşürme repliğidir.bununla giriş yapılan aşkların, sakarya çay ocağında nihayetlendiği araştırmaların birinci sonucudur.

böyle yaparak kendinden soğutuyorsun

soğumuş bireyin kibrit cebinde bulunan kılıf.birini herşeyiyle sindiremedikten sonra onun sana yaptıkları sadece yediğin boku hatırlatır.nasıl kabul ettim bunu hayatıma dedirtir.kahramanmaraş dondurması mısın sen? o senin kendi soğukluğun!

kızların küfür ettikten sonra özür dilemesi

çok dengesiz bir davranış.misal fb-gs maçı var ve ana avrat düz gidiyor.hangisini söylerken tuhaf kaçar?tabii ki "ay pardon ya ağzımdan kaçtı" dediği an antipatik olur.halbuki küfür o sırada bir ritüeldir, bir ayindir.

bu durumun mekruh olduğu başka bir yer daha var ama söyleyemem, özür dilerim.

bi tek sevgilisiyle cafe'de çay-kahve içerken yaparsa affedebiliriz.güzelim çocuğu kendinden soğutacaksın yoksa!

erkeklerle maç izlerken küfreden kız

(bkz: are you talking to me)

başın geçtiği yerden bedenin de geçmesi

kedi olarak reenkarne olduktan sonra yaşadığım olay.kuyruğumu da geçiriiim mi? bak çok zevkli ehehe

tek başına sıçan adam

ota boka saçma sapan başlıklar açanı pür dikkat takip edip, tuvallete bile düşünen adamdır.hedefe kitlenirken bile sözlüğü düşünür!

sevgilinin ben ayrılmak istiyorum dediği an

(bkz: git kendini çok sevdirmeden)
(bkz: küçüğe bir dondurma)