bugün

entry'ler (95)

yazarların üşendikleri şeyler

Kız peşinde koşmak. Çok meşakkatli amk.

tanrı kürdü niye yarattı

Tanrı aslında kürdü yaratmamıştır. Bir arap ergenin çamurlu suya attırmasıyla oluşmuşlardır. Zaman içinde evrimleşmişlerdir ve tanrı da buna ses etmemiştir. Daha evrimlerini tam olarak tamamlayamadıkları için yani bizim seviyemize gelemedikleri için böyleler. Tanrı dağları yaratmıştır kürtler yaşasın diye, öşek yaratmıştır karıya kıza tecavüz etmesinler diye (ama geçerli olmamış), insanoğlu elektriği icat etmiş kürt çalmış, ve olabildiğince çok zarar vermişler. Keşke olmasalardı. Bir atasözüyle entry me son vermek istiyorum; En iyi kürt ölü kürttür. Saygılar.

kürdistan uzay bilimleri araştırma merkezi

Aya öşeklerle gitmeye çalışanların merkezidir.

halflife daki elektrik silahı

(bkz: internet kafeye gidip half life atma istediğinin doğması)

uludağ sözlük ile zamanda yolculuk

Sözlük o zamana kapanır ama öyle bi'şey olursa iyi olur bence.

kürt varken aborjinlere mi söveyim

Bence aborjinler de kürtlere sövüyor ama sen bilirsin. Kürdü tanıdıktan sonra sövmemek ne mümkün.

kürt erkeğinin kusursuz vücuduna dokunmamış kız

Muhteşem bir vücudu olabilir ama aklı kıt olduğu için iki kelimeyi bir araya getirip kendini.ifade edemediği için ya da üzerine öşek kokusu sindiği için dokunmammış olabilir.

Tanım: Akıllı kızdır.

rüyada tanrı yı görmek

Rüya görmemek diyorsun yani?

evli erkegin 31 cekme sorunsalı

Yanında sıcacık sulu sulu am dururken o elini tercih eder.

Tanım: Kıymet bilmeyen erkektir.

evlenilecek kız vs eğlenilecek kız

Biri erken biri geç sikilir.

kürt kızına şiir

Kürdüm diye gezdin durdun
Elindeki molotofla coştun coşturdun
Orman gibi olmuş kaşlarınla beni korkuttun
Erkek kardeşine vurdurttun

Kaşların beni benden aldı
Biji biji diyerek kalbimi çaldı
Kırmızı yeşil sarıya verdi ömrünü
Mehmetçiğe saldırırken pek mutluydu yüzü

Amın olsa kaç yazar
Sendeki Kürt kanı olduktan sonra
Sikim kalmaz sana
Git vurdur dağa taşa.

hayalara tekme yemek

Bir gün kız kardeşime şirinlik olsun diye dizlerimin üzerine çökmüş şebeklik yapıyordum. Öf be git başımdan diyerek hafif bir tekme savurdu. Tam da hayalarıma denk geldi. O anda gözlerim karardı ve zaten yerde olan ben halıyı öpecek kadar eğildim. Yerde kıvranmaya başladım. Tam da yemek vaktiydi. Annem çağırıyor kalkıp gidemiyorum hatta cevap bile veremiyordum. Bu da böyle bir anım.

Tanım: Her erkeğin hayatında en az bir kez tatması gereken olay. Hayalara tekme var yer miyiz?

modayı takip eden erkek ılıklığı

Ne kadar söversek sövelim hiç kızsız kalmayan erkektir.

din ile dalga geçen yazar

ikinci bir entry girmek istemezdim ama kendimi mecbur hissettim kusura bakmayın. Bazıları eksilemiş. Amk ne dedim ben şimdi? Okuyun araştırın sonra tartışın ama dalga geçmeyin dedim. insan gibi konuşun hakarete başvurmayın dedim. Bazı kişiler gerçekten anlayışsız ya da işine gelmiyor. Tabi 'salaksın sen bak kitabında bunlar yazıyor ehe ehe ne kadar da sığsın bak ayı ikiye bölmüş diyor ne aptalsın' demek daha kolay çünkü. Böyle düşünene ve davranan insanlar yüzünden tiksindim bu ülkeden.

ben hiç babamla balığa gitmedim

Duygulandırdın lan. Ben bir kere gittim. Onda da minicik bir hamsi tutmuştuk. Bir şişe kesip içine biraz deniz suyu koyup eve getirdik. O akşamda annem balık yapmış. Tuttuğumuz balığı balkona koyduk. Ben annemin pişirdiği balığı yedikten sonra balığıma bakmaya gittim. Ölmüştü. Bu da böyle bir anım.

din ile dalga geçen yazar

Son zamanlarda dikkatimi çekmiş saygısız ukala yazardır. insanların inançlarının olması veya olmaması kimseyi ilgilendirmemelidir . inanç kişi ve inanılan şey ile ilgilidir. Sen inanmıyor olabilirsin ama bu sana inanan bir insanla (hangi dine mensup olursa olsun) dalga geçme lüksünü vermez. Oturur saygı çerçevesi içinde tartışırsın. Kendi fikirlerini ve neden kendince haklı olduğunu açıklarsın o da aynısını yapar. Sonunda ya fikirlerin değişir ya da değişmez bu sana kalmış ama 'sen sığırsın bak burada böyle böyle yazıyor senin dinin ne kadar saçma gel sende inanma' diye konuşmak yakışmaz. Müslümanlar için konuşuyorum; Eğer inanıyorsan kuranı okuyarak inan ateistsen de okuyarak reddet. Neye karşı çıktığını veya desteklediğini bil. Kimse okumuyor araştırmıyor sonra her boku en iyi kendisi bilirmiş gibi ahkam kesiyor. Sikerim böyle ülkeyi. Hayatında kuran meali okumamış müslümanlar ve ateistler var. Şu bazı şeylerin arkasından körü körüne gitmeyi ne zaman bırakıcaz acaba? Okumadan, üzerine düşünmeden, fikir alış verişi yapmadan bilgiçlik taslamaktan ne zaman vazgeçicez acaba? Şüphen mi var? Aç oku, araştır. Oh be içimi döktüm. Ülkenin çoğu böyle maalesef. Onların amına koyayım.

Peşin edit: Kendini bir bok zanneden yazardır.

sjsjsjsjs

sjsjsjsjs.

20 yaşında erkek 13 yaşında kız ilişkisi

Eğer kastettiği cinsel birliktelikse senin amına koyayım açık ve net. Kız kardeşim var ve 14 yaşında daha çocuk amk. Hangi insan evladı 14 yaşındaki kız çocuğuna ağzı sulanarak bakar. Böyle insanların penislerini kesip götlerine sokmak istiyorum.

kapalı kadın görünce moralim bozuluyor

insanların giydikleri veya görünüşlerine bakarak yargılamaktan ne zaman kurtulacağız çok merak ediyorum. Ulan ibne sanane kim nasıl giyinmişse. Sen onun fikirleriyle ilgilenip onlara karşı yorum yapsana. Yok çarşaf giymiş ne kadar yobaz yok mini etek giymiş kesin orospu. Bazen şu ülkede doğduğuma pişman oluyorum amk. Keşke insanların düşünceleriyle değerlendirildiği bir yerde doğsaymışım. Tüm böyle düşünenlerin amk.

bacağı güzel kız

Nefes alsın diyordum bir de bacağı varmış. Körün istediği bir göz Allah verdi iki göz.