entry'ler (15)

çocukken inanılan saçmalıklar

televizyondakilerin gerçekten içinde var olduğu

yaran fıkralar

temel ile fadime lunaparka giderler,fadime havada dönen salıncaklara binmek ister ,temel olmaz der . çünkü; binerse külodunun gözüküceğini düşünür. bir ara fadime kaybolur temel onu buldugunda salıncağa binmiş hatta inmiştir. temel- uy da nası bindin külodun gözükmedi mi?
fadime- e temel külodumu cıkardım da bindim gözükmedi :)

ilginç apartman isimleri

fen 2 apartmanı

30 bin kadınla nasıl birlikte oldum

not al arkadaşım sende yapabilirsin..

müslüm gürses

aşk tesadüfleri sever , kader ayrılıkları...

paşa

has ve has türkçe köklü bir kelimedir , ingilizler bunu pasha olarak kendi dillerine almışlardır.

sigaraya başlama nedenleri

genelde özentilikle baslanır ama insanlar zamanla keyif alıyorlar, tutku haline gelmiş insanlarıda tanırım.

kaçan kovalanır

taparsan teperler, tepersen de taparlar bu böyledir kardeşim...

anne ile diyaloglar

-ben cıkıorum anne
+kacta geirsiin kızım
- babam gelmeden 5 dk önce biliosun anne..

narsil

sevgili sınıf arkadaşım, dünyada tanıdığım en şeker insanlardan biri , benimde yüzüm gülüo onu görünce.. giyimi, saclarıyla kişiliğiyle, tam bi cılgın :) ama bi o kadar da kibar bir insan ... *

ztanyas

sııfımızın nadide güzel insanlarından biridir.

kilometrelerce uzaktaki birini sevmek

olmaz olamaz böyle zorluk ya , nası bi acıdır anlatamam hele bi de gercekten seviyorsanız.. olmuyor ya bir sekilde bitiyor gercekten asıkta olsanıs deliler gibi sevsenizde gözden uzak olan gönüldende ırak oluyor. ben yasanadan önce olur nie olmasın diodum ama olmuomuş abi daha cok üzüntü getiriyor insana..

göz kararı diyerek tarif veren insan

en fıtık oldugum seydir ya .. anemde der işte ondan sonra şöyle göz kararı tuz atıver.. allahımmm nedir bu göz kararı bi kaşıkmı bi bardakmı nedir yani.. onun kadar sacma bi söz daha vardır; kulak memesi kıvamı.

bi siktir git

- bi sen varsın hayatım diger herkesi engelledim..

-daha önce kimsede hiseetmemiştim böle duyguları..

-cok dedim belki seni seviorum die ama sen farklısınn ... *

dönem ödevi

hep son gece oturur internetten bi güzel indirirdim.. zaten oturup kitaplardan yazanı araştıranıda görmedim. ya zaten araştırsan kac yazar vaktine yazık öle nota etki falan etmio yalan onlar yaa...