bugün

entry'ler (14)

bisiklet sürerken infected mushroom dinlemek

im the supervisor, efsane !

en iyi film müzikleri

2001 a space odyssey
barry lyndon
requiem for a dream
reservoir dogs
paris, texas
amores perros
gone girl
mulholland dr
lost highway
wild at heart
only lovers left alive
the broken circle breakdown.

kadınların en güzel yeri

Kişiden kişiye değişse de meme ve boyun.

sonu vurucu olan filmler

hitchcock'un her filminin sonunda kafanıza sıkarsınız ama bunun yeri ayrı.
(bkz: psycho)

işyerinde sıçmak

muhteşem bir his, öncelikle senden önce giren insanın temiz bırakıp bırakmadığına bakar yine de klozetin çevresini silersin, montunu, çantanı kapının arkasına asar bir güzel oturur ve sessiz bir şekilde sıçmaya başlarsın, kokmasın diye de sifonu bir kaç kez çeker, birisi tuvalete girdiğinde gereğinden fazla sessiz olur ve onun ayak gölgesini takip edersin, o anda kilide de kontrol eder onun tuvaletten çıkmasını beklersin. işin bitse de tuvalette başkasının olmamasına özen gösterir, uygun vakti bulduğunda siktir olur gidersin.

nokia kullanan nostaljik insan

lan ! biz geçtik akıllı telefonlara yakın bir arkadaşım hâlâ kullanıyor, öyle coolluk falan da değil parası yok belli ama kızlar farklı algılıyor olayı. direk çekici geliyor

ölmeden önce izlenmesi gereken tek film

savaş diyemiyorum, psikolojik diyorum ve ekliyorum.
(bkz: apocalypse now)

erkekleri ağlatan filmler

uzun zaman oldu ama unutamam, konuşma sahnesinde gözümden yaş geldi.
(bkz: paris texas)

jodaeiye nader az simin

iran sineması üzerine söylenecek çok şey var fakat duygu yoğunluğu ve minimal öğeleri kullanarak senaryonun işlenişi, çok temiz film olmuş çok. karakterin babasına bakışı o kadar derin bir anlam ifade ediyor ki muhteşem !
8.5 / 10

sözlük yazarlarının kitap tavsiyeleri

Bulabilirseniz kesinlikle "Ruj Lekesi".
Ayrıntı yayınlarının ağır kitaplarından.

the broken circle breakdown

yönetmenin sağlam işlerinden, kurgusu iyi. Tüm dramatik öğelerin dışında Amerika'ya ve din kavramına giydiriyor.

mulholland dr

Lynch efsanesi, son yüzyılın şu zamana kadar en iyi filmi. Ayrıca kullanılan melodi ve müzikler tek kelimeyle muazzam. Bir sefer izlememek gerekir, ikincisinde de kafa kötü olmalıdır ki hayallere dalabilesin.

sex müziği

shine on you crazy diamond, net
http://www.youtube.com/watch?v=0SqFPNTBnv8

vozvrashcheniye

21. yy'ın en iyi ilk 3 filminden, çok derin çok