bugün

entry'ler (36)

hiçbir bayrak kutsal değildir

beyin bıngıldağının g noktasına hapis yaşayan bu insan türevleri,

-vücutlarındaki trilyarlarca hücrenin sadece 1 tanesini bu işe rezerv ederek
dünya üzerinde yaşayan milyarlarca insanın en kutsal varlık olarak nitelendirdikleri
kitap, bayrak, toprak kavramlarını maddesel düzeyde değerlendirerek, sözlükte 456 bitlik
bir yorum bırakırlar.

-yüzyıllardır aidiyet duydukları kabilenin bastırılmış taleplerini elde etmek adına zemin hazırlama çabası.

-komşu kızının kızlık zarlarına maddesel yaklaşıp kendi kızının, bacısınınkine namus yaklaşımı.

-evet bayrak bezdendir. imalatçıları para kazanır. kitap kağıttan basılır. imalatçıları para kazanır.
vatan topraktandır. sahibi para kazanır. mal gibi bakarsan maddeye imalatçında senden para kazanır.

onuncu nesiller nasıl seks teklifi yapar

sıcak suyun varsa sana gelmek istiyorum. olmazsa dışarıda bir çay içeriz.
(bkz: suyu ısıt olursa olur olmazsa çay içeriz)

kürdistan diyen adama oy vermek

büyük şehirlerde kaybettikleri oy oranlarını kürtler üzerinden toplama gayretidir. diyarbakır belediyesini ele geçirme taktiğinden başka birşey değildir.

herkes üzerindekileri çıkarsın bir şey deneyeceğim

değişik. ben üzerimdekileri çıkartacak olsaydım Jenna Jameson ile bir şey denerdim + (Sergen Yalçın'ın reklam gülümsemesi).

devlet isimli kızla sevgili olmak

devlet ve denizin aşkı olsaydı bu
(bkz: devletin malı deniz yemiyen keriz)

electro world ü almamız şerefine

biliyorum ki bimeks'teki ürünler çoğu zaman diğer magazalardan ucuz olabiliyor. herhangi bir ürün almadan önce mutlaka uğradığım adrestin, anlaşılan daha sık uğrayacağım. o yüzden sorun değil, şerefine bimeks.

patrona söylenemeyen cümleler

Ben zaten hallediyorum sen bi burnunu sokmasan 2 dk ya bitecek iş.
Zam yap. bana.
Yarın işe gelme git biraz gez.
Kovuldun.

şirinlerdeki inanılmaz mantık hatası

şirine'nin neden göğüsleri yok?

akit gazetesi nin paylaştığı atatürk fotosu

yemek yediğin kaba tükürmektir. bu zihniyetteki yobaz insanların artık herhangi bir hayvanata dönüş evrimleri başlamış olsa gerekki konuşma yeteneklerini kaybederek elleriyle insanlara içlerindeki pisliği çizerek anlatmaya çalışmaktadırlar. Yazık bende evrim teorisine bu sayede inanmaya başladım.

angarya iş kitleyen kişiyi sikme isteği

Sikişe bahane aramanın farklı bir yöntemidir.
Derhal sahsın isteği, ortada bir beyan ve karşılıklı rıza varsa yerine getirilmelidir.

atatürk ten rahatsız olanlar ülkeden çıkarılsın

Rahatsızların varlığı klinik deneylerle kanıtlanmıştır. Ancak önerme demokrasi adına saçmadır. Yazar adına talihsiz bir açıklamadır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Naughty boy ft sam smith - la la la.

tesettürün altına mini etek giyen kız

Bir büyüğümünde dediği gibi.

(bkz: ) bizim gelin bizden kaçar başını örter kıçını açar

sözlük yazarlarının itirafları

bazen diyorumki acaba okumayıp kişisel beceriler gerektiren bir işmi yapsaydım boya, kaporta, ahşap işleri gibi. şimdi masa başında oturan, tüm iş stresiyle bedeni gerilen, götlü göbekli ve gelecekteki sağlığından endişeli bir genç olmazdım birde şu varki yine aynı paraya çalışırdım yazarken bile aklım karıştı. galiba hiç bir şey için çokta geç sayılmaz.

en güzel unisex isimler

Deniz'dir.

bir babanın bittiği an

Bir babanın normal şartlar altında, ya kendi yaptıkları yüzünden yada yaratanın taktirinden evladını kaybetmesi gibi durumunlarda bitmesi beklenir. Eğer bunlara rağmen herifte tık yoksa en azından insanlık nazarında bitmiş demektir.

insanlar neden evlenirler

Yasal yada ücretsiz sevişme planları olan arkadaşlar çok büyük hayaller kurmasınlar o iş öyle olmuyor malesef paranızın karşılığını alamayabilirsiniz * yada o yasalar bir tarafınıza kaçıverir bir gün.

Bence altı üstü ortalama 60 70 yıllık bir ömür sonrasında hiç beyni çalışmayan birisinin bile kendisinden geriye bırakabileceği yegane eser olan çocuk, evlilik için ön şarttır. ama bazen kısmet olmayabiliyor görüyoruz. Takdir demek lazım. Karşılıklık sevgi ve saygıyı yitirmeden, hani kim düşer kim kalkar bilinmez ama yaşlandığınızda birbirine baston olabilmek ve birbirine ilaç saatini hatırlatmak gibi detaylarda gizli evliliğe ihtiyaç.

sigara içmeyen insanların çok geveze olması

Sigarayla alakası olmayan, boş insanların çok geveze olması şeklinde değiştirilmesini önerdiğim başlık.

tam sevişecekken eve gelen komşu

çalar çalar gider.

zenginlik belirten cümleler

Alo Saaalih benim arabayı kırdım lan buna benzer bişey yolla bağaaa.