bugün

hükümeti deli etmek için kızlı erkekli soyunmaya ve meme uçlarımızı vida çevirir gibi sıkmaya davet eden bir istektir.. malum son günlerde hükümetimiz sevişmelere pek sıcak bakmıyor. 18 yaşını aşmış bireylere erik çalmış çocuk muamelesi yapıyor ama bazı bakanlar evli olduğu halde başkalarıyla cinsel münasebete giriyor. işte tüm bunlara bir dur demek için sütyenlerinizi monitöre asmalı ve külotlarımızı aşağıya doğru sıyırarak birbirimize mesaj çekmeliyiz. böylelikle elektirik alan bazı yazarlar buluşup sevişebilirler. zaten sözlüğün amacı '' ara sıra sevişebilecek bir dost kazanmak'' değil mi? hepimiz bu yüzden buraya üye olmadık mı?

hülasa çıplak fotomu yayınlayarak ne kadar ciddi bir eylem olduğunu kanıtlıyorum.

(img:#312061)

sözlüğü sözlük gibi kullanmak adına herkes bu protestoya katılmalı ve sıcak mesajlar çekerek cinsel seksler yapmalıdır. haydi arkadaşaklar, deneme olacak burada. bu çok ciddi bir mevzu.
değişik. ben üzerimdekileri çıkartacak olsaydım Jenna Jameson ile bir şey denerdim + (Sergen Yalçın'ın reklam gülümsemesi).