entry'ler (6)

devlet

basimdaki beladan kurtulmak icin devletimden yardim istiyorum. cumhurbaskanim duysun sesimi, kime guvenecegiz biz? devletim de beni korumayacaksa kim koruyacak?

85 te adiyaman da ne oldu

evet basligi okudunuz. 85 te adiyaman da ne oldu? adiyamanin ortaokulunda bir ogretmen tutuklandi arkadaslar. hapishanede iskence gordu. eglendiler 2 ay. sonra da hic bir sey olamis gibi cikardilar. gerisini derin devlet halledecekti. yapti da .kusaktan kusaga.

derin devlet

arkadasimin intiharina sebep olan yapidir. 35 sene once babasini hapse atan ve sonrasinda pesini birakmayan bu yapi arkadasimin pesine adam takmis. ona asik etmis ve sonrasinda kizi akil hastanesine sokmustur. girdigi sinavda arkasina adam koyup kopya isteyen evinin kapisini yumruklayan, calisitigi is yerindekileri kandiran derin devlet butun aileyi gucuyle( yapabildigi kadar) etkisi altina alip ulkeyi onlara cekilmez hale getirmistir. cocuklari issiz kalmis. daha yazamayacagim igrenclikler yapmislardir. babasinin kizina soyledigi sey polise gidersen basina bela alirsin demesidir. kendi ulkesinde polisinden korkan. kendini guvende hissetmeyen arkadasim intihar etti. birinin olmesi gerekiyormus. olan masum dostuma oldu.

edebiyat

cemil mericin lamiasina fahise diyen fikir adasi ismindeki gruh. sanane lan lamia dan alooo!!!

istanbul üniversitesi

sayili universiteler arasinda kendisi, her kulturden ogrenci barindirir.

said doğrul

avare, deli, karı pazarlayan it, pezevenk.