bugün

entry'ler (13)

tövbe rabbisi

tanrıya inanmayan birinin inanan bir arkadaşının tanrısı vasıtasıyla tövbe etmesi.*

(bkz: aman tanrısı)

mükemmel erkek

zayıf, gözlüklü ve dinozor taşşaklıdır.

çarşı nın aziz yıldırım a yaptığı saygısızlık

saygısızlık değildir. *
bahsi geçen takımın taraftarları, takımları yenildiğinde, bizzat kendisine bu küfürü ediyorlar. asıl saygısızlık budur.
en azından biz rakibiz.

beşiktaş

beşiktaşktır.

öyle televizyonlarda görüldüğü gibi saçma sapan kavgacı insanların desteklediği bir takım değil, gerçek taraftarının hayatının her döneminde aşkla bağlı olduğu takımdır. metin ali feyyaz göremeyen jenerasyonun bile bu üçlüye tapmasıdır. sevgiliye üç bes satır şiir yazılamazken takımı için besteler yapılabilmesidir.

dişi kartalların hemen üstündeki tribündekilerin maçı sağlıklı izleyememesidir.*
bir yandan da şanslı olanların tuttuğu takımdır. zira diğer takımların taraftarları takımlarının renklerini günlük hayattaki kıyafetlerine taşımak isteseler sirkten kaçmış gibi dururken, beşiktaş taraftarı bunu yaptığında son derece şık olur.*

sözlük yazarlarının itirafları

(bkz: kara murat benim)

atalarımızın yolundan gitmek en doğrusu bence. değil mi?*

sevgiliyle sigara arasındaki benzerlik

birini biz ağzımıza alırız, diğeri bizimkini ağzına alır. bi ağza alma durumu hep var yani.

hangisinin hangisi olduğunu siz düşünün.*

insanın kendini kandırmak için kurduğu cümleler

'' biraz da tekniğim olsa real madrid'de oynardım.''

sabri sarıoğlu

'' i am awesome!''

barney stinson

barney haklı lan sanki.*

babaya köpek demek

çocuk: köpeksin sen baba!!!
anne: bey! bu çocuk bizi doggy yaparken görmüş!!!
baba: !?!?!?!?!

ya ne olacağdı?*

evlendiği gün eski sevgilisini arayan gelin

nikahına beni çağır sevgilim gibi muthiş sözlerin yer aldığı nadide sanat eserini dinlemiş gelindir. nikahına onu çağırmadığını farketmiş ve özür dilemek istemiştir.

evet.*

sözlüğü şakirtlerin bastığı saatler

fikir bazında kimileri için olumlu kimileri için olumsuz bir durum olsa da sözlük açısından gayet de iyi bir zamandır. aktif bir sözlüğün kimseye zararı olmaz değil mi?*

kadınların erkeklerde ilk baktığı yer

pantolonlardaki potluktur. ama adı üstünde onlar potluktur bir çıkarım yapmak yanlış olur.*

sıra dayağında son sırada olmak

''hocam sırası mı şimdi?'' gibi bir espiri ile duruma renk katılabilir.

sadece yazdıklarını okuyarak bir yazara aşık olmak

mümkündür. kendisiyle reelde tanıştığınızda aynı hisler devam ediyorsa şanslısınız demektir.
(bkz: yaşadım biliyorum)