entry'ler (115)

en az sevgilisi olan burç

yengeçtir. tecrübeyle sabit.

sevgilide olması gereken özellikler

hanım hanımcık, oturaklı, hangi ortamda nasıl davranacağını bilen, yanıma yakışacak biri olmalı. karakteri de bana yakın olmalı ki iyi anlaşabilelim.

mustafa kemal alman mıydı

'mustafa kemal marslı mıydı' diye başlıkta açılabilir yakında. zira millet mantara bağladı.

atası tengri diyenin tanrı sözcüğüne karşı çıkması

gayet de kullanılabilir. sen gerektiği gibi dini buyrukları yerine getiriyorsan, senin için o konuda rahat ise kimseye laf söylemek düşmez. herkesin istediği şekilde allahın ismini zikretme özgürlüğü vardır. benim demin allah dediğim gibi isteyen de tanrı diyebilir.

kebap yerken hoş bir kızın geçmesi

yolun ortasında bir şey yemeye çalışırken güzel bir kız yanında geçtiği anda ağzının suyunun tişörte akması gibi değildir.

milliyetçi yazarlar

içinde bulunduğumdur. zira bu yazarlar ne idüğü belirsiz başka milletin uzun saçlı, sakallı, gaddar liderlerinin değil atasının ve fikirlerinin peşinden gider.

oo alıyorum bir dal

boku çıkmış espridir. bir cümle yazılır ve sonuna bu eklenir. komik değildir.

uludağ üniversitesi

okuduğum üniversitedir.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

ben kendimi böyle hiç sevmedim yalnızlıktan çırılçıplak oof.

hdp nin ana muhalefet olacak olması

hdp ve pkknın aynı şey olması dolayısıyla gerçekleşmeyecek söylem. ayrıca hdp ve zihniyetinin bir an önce ülkeden temizlenmesi gerekmektedir. zira hdp sosyal demokrat değil hain ve bölücü bir partidir. 20 senedir ülkenin başına musallat olmuş bu hain zihniyet bu ülkede yaşamayı bile haketmemektedir. hdpyi ılımlı sol gibi göstermek kanlı elleriyle oynadıkları yeni oyunlarıdır.

5 6 eylül 2014 chp olağanüstü kurultayı

muharrem inceye büyük terbiyesizliğin yapıldığı kongredir.

kıza ayrılmak istiyorum demeden son kez pompalamak

zihniyetini siktiğimdir afedersiniz. çok yorum yapılabilir ama neyse.

sözlük yazarlarının uyku saati

en azından bugün için şu saatlerdir.

komik adsl isimleri

myfathersfinancial komşunun wifi ismidir.

atatürk ün türk olduğunu iddia etmek

adıyaman tütünü diye bonzai itelenen yazarları tespit etmemizi sağlamıştır. zira bu toprakların kürtlere ait olduğunu iddaa eden bile var.

birine acilirken yasanacak en kotu sey

tam konuşurken ağzından tükürüğün fırlaması ve kızın yüzüne gelmesi.

kalp atışını hızlandıran şeyler

sevdiğin kıza açılmak.

idam cezası geri gelsin kampanyası

haklı kampanyadır. hem jeopolitik konumumuz hem de suç oranına bakılınca gayet gereklidir.

hazır çorba bile yapamayan kızın evlenme hayali

kızların %98lik kısmına talip çıkması istatistiğine dayanarak, gerçekleşme olasılığı yüksek söylem. %2si ise hem çirkin hem beceriksiz hem de itici heralde.

sözlük yazarlarının süper güçleri

aşırı derecede hızlı konuşuyorum, konuşabiliyorum, ceza ile kapışırım o derece.