bugün

ayrılık öncesi son pompadır.

ilişkide artık her şey bitmiştir ve ayrılmak istenildiği söylenmek üzeredir. ancak yeni bir kız arkadaş bulmak ve onu da kıvama getirmek bir hayli uzun sürdüğünden ayrılık konuşmasından evvel bir nevi stok yapmak gerekmektedir.

kız yanakları pembeleşene dek tadı çıkarıla çıkarıla silkilir ve ardından ayrılık konuşması yapılarak yol verilir.
liseli bir ergenin hayallerini süsleyen pompadır.
(bkz: açacağın başlığı sikeyim)
Kızın hissedeceğini unutmamak gerekir. Kız kısımı abi bu hisseder.
son tat alma olayıdır. bi sevgilimle ayrılmadan önce sabaha kadar 6 saat sevişip 7 posta gittiğimi bilirim. 3 gün sonra ayrıldıktan sonra 4 ay kız eli tutamadım amk iyi ki o gece pompalamasyon yapmışım dedim sonra.
Erkeklerin sevgililerini kandırdıklarını sandıkları durumdur.Ayrılmak üzere olunduğu sevgiliniz tarafından bilinmektedir haberiniz ola.
kızların bilip bilmemesi erkeğin sikinde olmadığı durumdur. bir daha ne zaman yemek yiyeceğini bilmiyorsan karnını tıka basa doyuracaksın, ben bunu bilir bunu söylerim.
insanlıktan nasibini almamış bir insanın yapabileceği eylemdir. kendi kızkardeşine aynısı yapılsa acaba ne düşünür.
"O son pompayı yapmıcaktım abi" dercesine orta açılmıştır.
(bkz: son postacı)
6 saatte 7 posta atan delikanlıları göstermiş ortaya çıkarmış hortlatmış pompadır. En son ben liseye giderken kolpacı cemil abiden dinlemiştim kahvenin önünde çıkarmadan 7 falan diyordu.

ulan bari düzgün atın 6 saatte 7 posta ne amk ptt memuru mübarek.
(bkz: ayrılık seksi)
(bkz: kıza ayrılmak istiyorum dedikten sonra sevişmek) *
duygusallığın etkisi ile zevk vermeyecek pompolamadır.
kızlar cin gibidir, dikkat edilmesi gerekir, gider ayak kız seni sikebilir.
(bkz: atma ziya)
can pompadır, yapılmazsa büyük zorluklar doğabilir.
ayıptır. hakkını helal et deyip uzaklaşmaktan başkası nedamet.
Çay doldurulacakken kaynar çaya fondipin kardeşidir.
zihniyetini siktiğimdir afedersiniz. çok yorum yapılabilir ama neyse.
kiz kardesinin erkek arkadasi tarafindan yapilan eylemdir, sadece farkinda degilsin.
hayvanlıktır.
bir ayrıldıktan sonra pompalamak değildir.
(bkz: bana bi yolluk yap)
Fırsatçılıktır, kadının etinden sütünden daha nelerinden faydalanıyorsunuz bir insan bukadar da sömürülmez.

Afrikayı sömüren beyazları geçtiniz.
kız arkadaşından ayrılmayı face de ilişki durumunu değiştirme zanneden otuzbirci ergenlerin anlayamayacağı pompalama eylemidir.
bir insanın sevgilisinden ayrılırken onu son kez pompalamak istememesi zaten her şeyin yalan olduğunu göstererir, yapmamak kıza hakarettir, hayvanlıktır.