bugün

entry'ler (328)

19 mayıs 2017 fenerbahçe real madrid maçı

spikerli link olsa da serinlesek dediğim maç. mesaj atarsanız sevinirim arkadaşlar

25 ekim 2015 fenerbahçe galatasaray maçı

5.75 oranı ile 1-1 skorunun göz kırptığı maç.

edit: ajshdgajshd söylemiştim

mustafa demiroğlu

Türk Sanat müziği şarkılarını gayet güzel bir şekilde seslendiren genç sanatçı. Kendisine Dün akşam trt müzik kanalında rastladım ve bu isimde başlık açılmaması şaşırttı. Özellikle alttaki performansı çok hoş.

https://www.youtube.com/watch?v=aK-JvAbR_Sw

lys 2015 son tavsiyeler

Sınava 2014-2015 senesinde girmiş ve ilk 3000'e girmiş biri olarak arkadaşlarıma vereceğim tavsiyelerdir.

öncelikle sınavın her şey olmadığını; yapacağınız hataların, başınıza gelebilecek talihsizliklerin dünyanın sonunu getireceğini düşünmeyin. ''başarı da başarısızlık da insan içindir.'' anneme ait olan bu söz belki sizlere de güç verebilir.

son olarak ise sınavın sonucu nasıl olursa olsun tatilin tadını çıkarmaya çalışın, hayatınızdaki en boş yazı yaşayacak olabilirsiniz.

evlenelim diyen kıza sevişmeden olmaz diyen erkek

(bkz: trial)

atatürk resminin paralardan kaldırılacak olması

olması gerekendir. durun hemen vurmayın.

bir atatürk aşığı olarak: bana kalırsa atatürk'ün para üzerinde bulunmasında problem yok fakat tüm paraların üzerinde bulunması çok saçma. türk tarihi boyunca o kadar büyük lider yetiştirmiş bir milletin parasının üzeride tek lider bulunması çok saçma.
örneğin :
5 METEHAN
10 ATTiLA
20 ÇAĞRI BEY
50 ALPARSLAN
100 FATiH
200 ATATÜRK

olması çok daha mantıklı. yani liderlerin yerleri değişebilir tabii.
eyyorlamam bu kadar.

teröristler için idam cezasının geri gelmesi

önerim.
*
Tabii ki modern yöntemler kullanılmalı elektrikli sandalye veya zehirleme veya asfiksi kullanılabilir. hadi metodu da belirttim. gerisi meclise kalmış.
*
ha bana kalsa bu orospu çocuklarının daha acılı metodlar ile gebermesi gerek fakat insan hakları falan fistan gibi masallar yüzünden yukarıdaki metodlar daha iyi. en azından tepki almamak amacıyla.

bir sivilin pkklı öldürmesi

tam olarak
kobani gösterilerinde bir sivilin gösterici pkklı öldürmesi .
*
bir türkiye vatandaşı türkiye aleyhinde slogan atan, küfreden, türkiye malına zarar veren bir pkklıyı öldürürse ne olur ?
*
hayli zamandır bu soru kafamı meşgul ediyor. aslında cevabını da biliyorum. bu olay muhtemelen, hatta muhtemelen değil kesinlikle bu türk vatandaşın kahraman ilan edilmesi gereken yerde tü kakalanarak paket yapılıp hapse atılması ile sonlanır.

1 milyon üye projesi

Fenerbahçe'nin gün itibariyle başlattığı proje. Hedef 1 milyon kulüp üyesine ulaşmak ve kulübe yıllık gelir kazandırmak.

yazarların 1 cümlede futbol mantalitesi

sadece kendi sahanda pres ve defansta kapılan topla kontra.

murat kosova

ne ertem şener'i ne de ercan taner'i sollamış kişi. (bkz: overrated)

edit: anlatım bozukluğu

polisin taksimde agent orange kullanması

kalleşliktir.

güzel günler göreceğiz

http://www.youtube.com/watch?v=OjzyP1eEILQ

fenerin antep gs maçında vereceği teşvik primi

bir ''galatasarayın gençlerbirliğine verdiği teşvik primi'' değildir

orhan gencebay

hayatım boyunca cenaze namazını kılmaya gitmeyi düşündüğüm tek sanatçı.

cristiano ronaldo dos santos aveiro

sporx'in haberine göre ayak bileğinde bağ zedelenmesi olan futbolcu. sanıyorum ilk galatasaray maçında oynamayacak. http://bit.ly/qG8vL5

trabzonspor

takımım fenerbahçe'den sonra sempati duyduğum iki takımdan biri. diğeri çaykur rizespor. ha sorsanız ne rizeliyim ne de trabzonluyum. ığdırlı olmama rağmen trabzonlu arkadaşlarımın çokluğundan kaynaklanan bir sempatim var ts'ye karşı

jefferson farfan

gerçekten çok kaliteli ve güçlü bir oyuncu. d

fc schalke 04

an itibari ile dortmund'u acı acı ezen takım. 4-1'lik galibiyet sonucu takımda işler rayına oturdu. diyebileceğim şu ki galatasaray'ın işi çok zor.

buyrun dortmund maç linki
http://www.trt.net.tr/ana....aspx?y=tv&k=trthaber

edit: ha bu arada dortmund'u 2-0 yeniyorlar dk 35. goller druxler ve huntelaar

öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler

aristo ve thales'in farklı kişiler olması. aristo, aslında aristoteles'dir yani aristothales değil. aristoteles,thales'ten yaklaşık olarak 350 yıl sonra doğmuştur.