bugün

Hayırlısıyla bir ölemedik.
24 yaşındayım sakalları kesince sakallı halimden büyük duruyorum(33-34 sanıyor görenler, millet büyük gözükmek için sakal bırakır bende tam tersi..), saçım dökülmedi, gerçi bunda iyi genetiğin hakkı da var babamın gençlik fotoğrafları şu anki superman’in bire bir aynısı. Sadede gelirsek haklı bir açıklama bm’nin söyledikleri, nitekim üniversite sınavına giriyorum bu yıl. Bakalım hayırlısı.
ağlıyorum.
kaybedilen kuşak yetişkin mi olmuş?
Benim yanımda dünkü cocuk sayabilecegim 94 doğumlularin çocuk olmadıkları doğrudur. Yüzlerindeki çocuksu ifade gitmiştir ve artık “aklı basında gençlik Çağı”na Ulaşmışlardır.
Onlara genç degilse ben de bir ayağı çukurda ihtiyarın tekiyim!
94 lü nineleri gösteren başlık. Ağlama duvarı gibi ağlıyorlar.
bu arada yetişkinlik dersi verecek hoca arıyorum, adapte olamıyorum yetişkin dünyasına.
Öznel sıfatlara en başından beri karşıyımdır.

Yazıklar olsun bir gecede yaşlandırıldık.
Deme öyle alınırım.
çok üzücü değil mi ama bu ya.
94'lüler yaşlı değil de şanssızlar diyebilirim.5 yaşındayken deprem oldu (99 depremi).2016'da darbe gördüler.daha neler göreceğimiz belli değil.en son da bedelli 94'lüleri tutmuyor.ama kesinlikle genç olmadiklarini düşünmüyorum.öyle düşünenlerin ruhu yaşlı,içi evlilik programları izleyip,çeşitli saçmalıklarla çürümüş kişilerdir.sadece okul bitene kadar genç olabileceklerini düşünen kişilere diyecek bir şey bulamıyorum.gidin baston alın kendinize.
güncel Önemli Başlıklar