1. 1.
  özellikle evli erkekler olmak üzere tüm başı bağlı erkeklere kancayı takmak isteyen güzel fakat karaktersiz kadınların cilvelerine kanmak çoğu erkek için önemli bir nedendir. gel gör ki bu ilişkiler 3 gün sonra unutulmak istenen birer hata olarak tarihe yazılacak ve durumuna göre zor veya kolay unutulacaktır.
  5 -4 ... celibon
 2. 2.
  (#414129)
  6 -1 ... roy mustang
 3. 3.
  karılarının evlenmeden önce ne kadar bakımlıysa evlendikten sonra o kadar bakımsız olmaları.
  7 -6 ... zevk-i sefa
 4. 4.
  hatalarını yükleyecek hep birilerini bulabilmesi..
  2 ... mey
 5. 5.
  yaradanın bizlere,kendi nefsini kontrol ve seçme haklarını,bu dünya hayatında hiçbir insan tarafından doğru olarak ve kendi yolunda kullanılması muhtemel olmayacağını bile bile bağışladığı ve tüm insanların olduğu gibi nefsine yenik aslında hiç suçu olmayan insanların dünya düzenine uyaraktan giriştikleri bir eylem dir aldatmak.
  (bkz: neden niçin)
  3 ... blindguardian
 6. 6.
  her erkeğin bir bahanesinin olduğu durumdur. aslında bunu yapana da erkek denir mi, e tabi burası da bir muammadır. sevgiline onu sevdiğini, gözünden sakındığını söylerken bunu yapabilmek, vicdan gerektirdiğinden bu tür durumlarda bireyi * kelimesine bile sıkıştırmak zordur. asıl erkeklik, sevdiğine ölümüne sadık kalmaktır, aldatmanın kokusunu aldığında sevdiğine daha çok bağlanmaktır.

  (bkz: neden çooookkkk!!!)
  9 -1 ... wicker park
 7. 7.
  erkeğin sevgilisi veya karısı varken bir başka kadınla birlikte olmasının adı hiç bir zaman aldatmak değildir, örneğin kaçamaktır, çapkınlıktır, yaramazlıktır veya haytalıktır ve bütün bunların mutlaka bir açıklaması ya da bir gerekçesi vardır. dolayısıyla erkeğin lügatında aldatmak diye bir kavram var olmadığı gibi, var olmayan bu eylemin nedenleri de elbetteki yoktur.
  4 -6 ... joanna
 8. 8.
  (bkz: albeni bahanecisi)
  3 ... haziran
 9. 9.
  (bkz: cok eşlilik)
  1 ... shashkin
 10. 10.
  her şey genelde başım ağrıyor ile başlar.
  6 ... sex files