bugün

entry'ler (26)

ramazan pidesi

8-9 yaslarinda cocukken ben de saticam diye annemden zorla para almistim. hem de iftara 1 saat varken. kosa kosa firina gittim ve 10 tane pide aldim, ama ancak 2 tanesini sattim. inanin pideleri koydugum sepet bile benden buyuktu. 8 pide ile eve donunce cok gulmuslerdi annemler, cok. simdi 29 yasindayim, hey gidi gunler!

ben kemal kılıçdaroğlu 2 kızım 1 oğlum var

- ben kemal kilicdaroglu, ya sen?

sözlük yazarlarının itirafları

gece uykuya dalmadan once kapinin kapali oldugunu kontrol ediyorum, burasi normal ama bu isi 15 kere tekrarladigimi soylemem lazim. bir kere bak ve git zibar yat dimi. ayni durum tup icin de gecerli. allah'im ya. aklima mukayyet ol.

16 nisan 2011 fenerbahçe gaziantepspor maçı

lugano'nun cirkeflik rekoru kirdigi karsilasma. daha nicelerine lugano!

öyle bir geçer zaman ki

Ali kaptanın Kadir inanır bakışını denediği ancak başarısız olduğu sahneyi zevkle izledik.

hıncal uluç

şu anda suçun adı geçen yazar bozuntusunda mı yoksa onun salakça yazısını yayınlayan gazetede mi olduğunu düşünüyorum. hadi bu adam böyle bişey yazdı. gazetenin editörü nasıl yayınlatır bu yazıyı arkadaş. organize bir rezalet söz konusu değil mi sizce de?

levent kazak ın hıncal uluç a verdiği ayar

baba. büyüksün.

fenerbahçe nin 17 de 17 yapması

işte ben bu ihtimali sevmedim.

kahraman pilot vecihi

kaçıncı nesildenim bilmiyorum yazar mıyım onu da bilmiyorum. ama çabalıyorum yazar olmak için. ne güzel di mi.

edit: şaka, şaka. yedinci nesil yazarım. valla!

hıncal uluç

ölen bir kişinin arkasından ve o kişinin cevap veremeyeceğini bilerek yazı yazmakla ne kazandın hıncal bey. geçen gün de trt'ye laf atmıştın ve ağzının payını da almıştın ama sen uslanmıyorsun. gündemde kalmak için çabaladığın belli fakat bunu vefat eden kişilerin üzerinden yapma!

müjdat gezen

siyasi görüşlerini pat diye söylemektedir. ama bu ülkede bu tip durumlar pek hoş karşılanmıyor. dikkat etse iyi olur.

30 ocak 2011 fenerbahçe trabzonspor maçı

trabzonspor 'yenilmek istiyorum' diye bağırıyor.. 2 dakikada 2 sarı kart.. olacak iş mi?

30 ocak 2011 fenerbahçe trabzonspor maçı

saraçoğlu'ndaki anons probleminin çözülemediğini görüyoruz. sarı kart Jaja'ya çıktı ama Jale diye anons ediyorlar.

29 ocak 2011 bursaspor galatasaray maçı

link ararken maçın biteceği kesinleşti. bari radyodan dinleyelim. eskiden tv mi vardı!

yahşi cazibe simge replikleri

kemaaaalll, kov bunu, kov bunu, kov kov kov.

yaran komedi filmleri

pardon (ferhan sensoy - rasim oztekin - ali catalbas)... en az butce ile cekilen en komik filmdir kanimca.

facebook ta her şeye yorum yapan sevgili

kendisini yorum yapmak zorunda hisseden sevgilidir. arkadaşının arkadaşının komşusunun kedisi hakkında bile yorum yapar. saplatılı kişiliktir. sevgili olarak kalmak düşünülmesi gereken bir konudur bu durumda.

80 lerde çocuk olmak

cebindeki bütün paran ile misket almak ve yarım saat içinde hepsini yutulmak (kaybetmek). hem de satın aldığın kişiye.

babamın olduğu yaştayım

14 sene sonra sarfedeceğim sözcükler bütünü. 'sizin hiç babanız öldü mü' demek kadar acıklı.

rus kızlarının türk erkek hayranlığı

tamamen türk erkeklerinin kendi şanslarını arttırmak için uydurdukları bir hurafedir efendim. yıllarca turizmde görev alıp ta böyle bir duruma rastlamamış olabilir miyim? her ulus gibi ruslar da para kimde ise ona gider afedersin.