Ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesinde.
bir kış günü iskandinavya da kutup ışıklarını izleyebileceğim bir yerde.
keşke mezarda olsaydim ölüm bir anlık acı ama böyle hayatımız boyunca tonlarca acı çekiyoruz ben ölumü hep huzur ve yeni bir başlangıç olarak görmüşümdür.
Bursada olmak.
Antakya da olmak isterdim.
Sevdiğim adam ile kampta. Sahilde yakamozu izlesek fena mı olurdu.
Nehir kenarında sıfır ışık zifir karanlikta çimenlerde ...

Arada yapiyodum eskiden süper kafa dinleniyor.
"deniz kenarında, kumlara oturmuş, soğuk meyve suyu içerken hafif uyuklarken dalgaların sesini dinlemek isterdim."

ulan birebir kuracağım cümleyi okudum ya başlıkta *
ıı şey, olduğum yer on numara ama olduğum yerde birisi olsa daha güzel olurdu.
Yalikavagin tepede..
Beni seven insanların yanında olmak isterdim. Sevgili falan farketmez. Ev benim icin son duraktir. Eve tıkılıp kalmaktan nefret ediyorum.
Yarimin koynu. Evet yarimin.

Mümkünse klimalı ve manzaralı bir otel odası.

Tşk.
Hep kahve içtiğimiz yerde, sevdiğim insanlarla.
Huzur bulabileceğim yalnız bir yerde.
Doğu karadeniz ya da memleketim ılgaz ya da kastamonu olabilir.
vegas rulet masası.
deniz, otel, antalya.
( kastamonu ) inebolu sahili. şimdi hava ne çok sıcaktır ne soğuk. karadeniz kıyıyı dövüyordur her zamanki gibi deli deli. orada daşların üzerine oturup ufku izleyeceksin uçsuz bucaksız. yanında içecek olacak hatta nargile (bkz: köz getir kardeşim seri) olacak demleneceksin ufak ufak. kenarda mangal ateşlenmeye hazır olacak öğle ziyafeti için. ne yapayım ben bodrumu antalyayı bilmem nereyi. on binlerce insan etrafında kimisi eli şeyinde turistlere yanlanıyor konuşamadığı kıt ingilizcesi ile. kimisi denize çövdürüyor gizli gizli. en güzeli her zaman memleket ve karadeniz kıyıları.
Memleketim hem de çok sakin Sinop.
toprağın altında.
cunda da rum meyhanesi. bir 35' lik bol meze.

ah ulan.
Venedik.

Eşimle balayimizda gidip aşık olduğumuz şehir.

Şimdi oğluşumuzu da alıp kaybolsak Venedik sokaklarında...

Ah Euro, ah Corona!
5 yıldızlı otel.
5 yıldızlı otel. evet sadece bu en iyi 5 yıldızlı otel istiyorum şehir ya da ülkenin bir önemi yok.
Bana iyi gelecek bir yerde sevdiğim insanlar olsun isterdim.