bugün

11 yılla yargılanır bir yıl ceza alır o da ertelenir. Boşa sevinmeye gerek yok bu tarz şeylere ceza verilmiyor bu ülkede.
(bkz: ahlaksiz ve sorumsuz orospu cocugu mahmut)
Çomar oğlu çomar.
Ben o anda o minibüste olsaydım şimdi yoğun bakımda olacak sapıktır.
O.ospu çocuğudur. Vurup kaçandır. Delikanlıysa kaçmasaydı..:)
yine sosyal medya ve sözlük kahramanlarını meydana dökmüş orospu çocuğunun tekidir.

ben orada olacaktım ki, ah bana denk gelmez ki, ben bunu bulup ağzını burnunu kıracağım, asarım, keserim en kahraman benimciler doluşmuş yine.

açık söyluyorum yüzde doksanınız oradaki kılkuyruk gibi yerinizde oturur, adamın arkasından kısık sesle küfür ederdiniz. burada boşuna debelenmeyin.

türk milleti işte, safi rüzgar amk.
izlerken video sonuna kadar sövdüğüm bi durumdur. islamı veya muhafazakârlığı dondurma yiyen çocuklara ya da insanların giydiklerine bu kadar çirkin tepki vererek yayamazsınız!
kafası belden aşağı çalışan geri kafalı bir ruh hastasıdır.
Saldırıya uğrayan kızın adı asena olmasına rağmen, kendisini savunacak feminist ayağına yatan bir radikal solcu/kürtçü orospu evladı henüz ortaya çıkmamış kişi. Yarın kürt ve faşist alevi medyasına sırf bu merakımı gidermek için bi göz atacağım. Umutluyum.
Hayır anlamıyorum bu kadar iğrenç insanlarla nasıl bir arada yaşıyorum diye. Bu ülke nereye gidiyor. Sen nasıl bir erkeksin ki bir kadın şort giydi diye ona vurursun. Bir de diyor ki o da giymeseymiş. Allah ilk ayeti sana indirmişken sana bakma diyorken gidip bir kadına vurmak da ne demek. Dolmuştaki insanları da anlamıyorum önünde bir kadını şiddet uyguluyorlar sen öylece izliyorsun. Bu insanlığa yakışır mı?
o arkadaki de tam bir orospu çocuğu, ulan yardım etsene kıza. niye bön bön bakıyorsun yavşak.
Yalnız bir şey dikkatimi çekti oradaki başka bir dinci yobaz olan kapalı kadın da sanki film izliyormuş hatta kız haketmiş gibi tepkisizce izliyor olaylar silsilesini.Ulan bir kaldır o beş para etmez bedenini,destek ol,dayanışma içerisinde ol,empati yap. Ama yok. Ülke çoktan çökmüştü,bunlar da son kalan demler sanırım.Neyse hadi ben asgardia'ya gidiyorum.
Şiddete maruz kalmış kızın yanında abisi, kardesi, arkadasi veya bir yakini olsa gö.ünün üstüne oturup, birsey diyemeden gidecek olan deliği kanlı bir adet mahlukattir.
kadir gecesi arkasından edilen beddualar inşallah kabul olacaktır.
Her zamanki gibi dinin arkasına sığınılmış. Eminim dindardır ve oruçludur. Bizim halkımız araştırmadan biat etmeyi bir yerlere saldırmayı çok sever. Yine bunu görmüş olduk. Uğuşturucu kullanıyormuş serserinin teki işte.

"Bu arada Ercan Kızılkateş'in, uyuşturucu madde kullanmak, basit yaralama, elektrik hırsızlığı ve dolandırıcılık suçlarından hakkında dava açıldığı da ortaya çıktı."

http://www.sozcu.com.tr/2...n-gozalti-karari-1903719/
alışmış kudurmuştan beterdir efendiler,
e tabi bizim ülkemizde kadın denilen canlı gece dışarı çıkamaz,kısa etek giyemez,çok da makyaj yapamaz, öyle her istediği işte çalışamaz istediği zaman da evden çıkamaz.e açık olsa orospu kapalı olsa vermeyen bakire yobaz.çok erkekle konuşsa fingirdek az konuşsa kezban,verse zaten patlak öyle ya...
onlara karşı muamelelerimiz farklı da değil zaten kadın denilen canlıya tecavüz ederiz küçük büyük fark etmez,dolmuşta tek kalmasın aman tecavüz edip cesetini yakıp yok ederiz,e olmadı testere ile keser bavula koyarız,taciz ederiz,istismar ederiz,döveriz,söveriz sokağın ortasında herkesin içinde ...
kadın dediğin ne ki zaten birer sex objesi öyle ya...
ahmakça hayasızca ve uçkurumuzla düşünmeye devam ettikçe hiçbir yere gelememedik,gelemiyoruz ve de gelemeyeceğiz.
erkek olduğumda bir kez daha utanarak tüm kitaplarımla beraber kadın denilen en kıymetli canlı dan özür diliyorum.
Hangi din bunu emrediyor, söylede bilelim soysuz köpek!
tam bi hamam böceği orospu çocuğu.
(bkz: toplumsal şizofreni)

tam tersini de ben anlatayım. dün metro ile bir yere gidiyordum

ineceğim durak geldi kapıya yanaştım, kapı açıldı tam inecem diye

hareket ederken, karının teki kapı açılır açılmaz, içeridekilerin

inmesini falan beklemeden içeri daldı, bayan olmasa tam tokatlamalık,

bir de arsız, inerken kolum çarpmış diye rahatsız olmuş ahlaksız,

nasıl olsa bayanım bağırıp çağırsam en az 100 kişi doluşur hesabı.

lan dünyanın heryerinde içeridekinin inmesi beklenir sonra binilir

bu tam tersini yapıp bir de rahatsız olmuş.

adamın yaptığı doğru mu ? kesinlikle değil

ama toplumca kafayı üşüttük gibi. gibi gibi.
Taciz vardir oncesinde arka koltukta kadinin sac telleriyle oynuyor.
vay anasını sayın seyirciler.
durduk yerde lan, durduk yerde kadına saldırıyor, vuruyor orospu çocuğu.
hangi akla hizmet ve neye dayanarak?

lakin bakınız burada bu şerefsiz kadına tokat atıyor.
tokat atma eylemi 0.14. saniyede. tokat attığında minibüsün kapısı kapalı.
lakin tokat attıktan sonra minibüsün kapısı açılıyor ve saldırgan açık kapıdan kaçıp gidiyor.

o kapı açılmasa illa ki minibüs içindeki yolcular olaya müdahale edecek ve saldırgan şerefsiz yakalanıp polise teslim edilecekti.

gerçi hoş, polise teslim etsen nolur, zaten ifadesi alınıp serbest bırakılmıştır muhtemelen.

ama burada o kapıyı açmayıp bu şerefsize tertemiz bir dayak atılabilir, gayet güzel ona layık bir şekilde linç edilebilirdi.

ulan minibüsçü, açmasaydın o kapıyı keşke.
(bkz: kendini din müfettişi sanan ödlekler)
Yıllar içinde güzel yurdumda değişmeyen şey: kutuplaşma, bölünme, ayrışma. 90'lı yıllarda başörtülü kızlara eziyet edilirdi, şimdi şortlu kızlara. Ama 28 şubat dönemi dahi bu kadar hakaretamiz ve alçakça değildi. 28 şubat'ı ben de yaşadım. O dönemde kemal alemdaroğlu'nun sabih kanadoğlu'nun tarzını tavrını bilenler bilir; fakat bugün yaşananlar hakikaten alçakça. Beyler din bu değil. Din nasıl 28 şubatta olanları emretmiyorsa bugün de sana benzemeyene eziyet etmeni emretmiyor. Eeeğyy siyasiler, dünyamızı siktiniz be...
Erkek musveddesi comaroglu çomar. Yemin ederim tüylerin diken diken oldu lan.
soda şişesine oturtulması gereken delikanımsı bir pezevenk daha.

umarım gereken yapılır.