bugün

istanbul Pendik'te Melisa Sağlam isimli genç kadına bir minibüste,
Ramazan ayında mini etek giydiği için saldıran Ercan Kızılateş' in saldırı görüntüleri ortaya çıktı.

şerefsiz vurup kaçıyor.
kız ise aslanlar gibi direnmiş.

boşuna dememişler " erkek aslan aslan da dişi aslan aslan değil mi "

http://www.youtube.com/watch?v=_6AjV18wH48
görsel

yine her zamanki gibi şiddette bulun, sonra bunu gelenek-görenek-örf-adet-dine bağla.
vurup kaçmak..

işte yurdum erkek profili..

kesin iktidarsızdır..

şimdi niyetlidir de bu dalyarak..

hemcinsi olarak güzel döverdim fekat..
(bkz: ülkece kafayı sıyırmak) bu zihniyet insanları insanlıktan çıkardı.
dikkat edin minibuste insan az. bakıyor solunda oturan elemandan zarar gelmeyecek ezikliğini çıkartmaya çalışıyor.

bu organizmanın beynini açsak hayatta o kızla olamayacağını bildiğinden bir eziklik ile saldırıyor kıza anasını bilmem kimlerin götürdüğü...

keşke ben orada olsaydım dediğim anlardan bir tanesi. yüzüne iyi bakın bunun..
kadraja sonlarda ( 41.saniye ve sonrası ) giren sevgili arkadaşımızın dudaklarından dökülen sözlerin hislerimize tercüman olduğu vahim olaydır..

şimdi buna sorsan erkektir delikanlıdır. tokadı attıktan sonra kancık gibi kaçıyor gücü kadınlara yeten yetersiz..

kancık : alçak, şerefsiz, dönek, güvenilmez kimse. diğer anlamı ile değil bu anlamları ile kullanıldı..
Eee şort giymeyin siz de yeğenim.
asıl ahlaksızlık budur işte..

Giyimi kuşamından dolayı bir insana saldırmaktır..Ahlaksızlık..

Asıl mağdur başörtülü bacılar değil... Günlük hayatta özgür,sizin deyiminizle açık giyinip,sporuna ,alışverişine giden,günlük hayatını sürdürmek isteyen kadınlardır..

Bu adama göz dağı verici uygulamalar yapılmazsa bu adamlar artacak..
Şort giydiği için degil de muhtemelen o kizi bi daha baska yerde goremeyecegi icin minibuste tenhayken bir piçlik yapayim demiş.

Cunku minibuse binenlerin cogu nasil olsa burdakilerde bi daha karsilasmayacagim diye dusunup her boku yapabiliyor. Otobuse binenler oyle degil otobuste ciddi bir ortam vardir ve bunu yapsa ordan bir kisinin bile bu lavuğun agzina sicma ihtimali yuksek bu hareketi otobuste yapmaya gotu yemezdi yani.
Kuran'da yazıyor adam ne yapsın(!)

"Kadınlarınızı hafifçe dövüp sakındırınız."

Ya allah belanızı versin, bi insana müdahale bu kadar kolay mı lan, şimdi ifade verir tahrik etti der serbest kalır ya, sinirimizle kalırız.

Edit: cidden tahrik etti demiş zaten vay aq. Leş dinci yobazlar sizden nefret ediyorum.
Orospu çocuğu dinci bir yobazdır. Ya yalvarıyorum bu orospu çocukları bi de bana denk gelsin. Ne vardı o minibüste ben de olsaydım?

Bu amk çomarları laftan anlamıyor. Gördüğünüz yerde sikin hayatını.
Beyaz gomleklinin otuzuncu saniyede dudakalari okunduğunda hislerime tercüman oluyor.
sorsan ondan delikanlısı yok.
Hayallerinizde ki türkiye.

idam gelsin diyenlere sormak lazım?
Sizce bu elemana naparlar?
Hiç bi şey.

ileri demokrasi derken, elinizdeki kıytırık demokrasiden de oldunuz.

Toplumun ruhu bozulmuş amk.
(bkz: ercan kizilates)
Bende şort giyiniyorum. Hadi gel lan.
(bkz: yallah Arabistan a)
anasının suçu yoktur. sapıklık bireyseldir. şerefsizliktir. En adi aşağılıktır..
sonuçta ; kızdan açan ödlek bir zavallıdır.
twitter'dan okuduklarıma göre bu herif minibüsten çıkar çıkmaz diğer insanlar tarafından yakalanıp linç girişiminde bulunulmuş polisler zar zor almış adamı ellerinden.
sonuç olarak ne beklersiniz?
tabii ki serbest bırakıldı...
Ekleme: birde utanmadan kızı suçlamış yuh yuh yuh. Şeref haysiyet yoksunu...
görsel
Küfreden kız ceza alır.
Bu mahluk beraat eder.
Kadının bacagina sütyen askisina bile halledip kadını mumya gibi çarsafa buruyip o halinde bile kadına taciz eden zihniyetten başka ne beklenirki!!
Niyetliyim demiş bir de orospu çocuğu.
Ramazanın ne anlama geldiğini bilmiyor. Kalkmış başkasının kıyafeti üzerinden din bezirganlığı yapıyor.
Günde iki defa osbir çekip, kerhaneye gitmek için bayramın gelmesini iple çeken bir ruh hastasından başka birşey değil. Derdi şortla değil, ben niye zkemyorum sorunsalı ile oç nin.
Orada olsaydım ilk o sapığın sonra da o mavi tshirtlünün dişlerini eline verirdim. O kadar kolpa gördüm mavili kadarını görmedim. Ganyotçudan daha kolpa gevşek.