bugün

Çitosta taso mıncıklarken, ash çıkanlara sen mi yardım ettin? Bana hiç çıkmadı da...
görsel
Ruhumu satıyorum hadi hayalet sürücü yap.
Zarathos meleğimi neydi yolla gelsin.

Çocukluk hayalimdi çünkü sjsjsjsjs.
Değdi mi ? Sebebi neydi ki?.
pabucu sana ters giydirdiklerinde anlamıyor musun, geri zekalı mısın?...
neden bu kadar kıskançsın? nasıl baştan sona kötü olabiliyorsun? adam ile eve'in cennetten düşürülmesine sebep olduğun yetmedi dünyada bile peşlerindesin soylarının ve kulaklarına kötülükler fısıldıyorsun. gfy mf.
islam barış diniyse barışı öncelikle tanrı ile senden bekliyoruz, neden tanrı ile barışmıyorsun?
Tuanaya (15) niye hindistan cevizi çal dedin ?? Dayak yedi çocuklar sizin yüzünüzden
sendeki kibir ve hırsın boyutları ne derecedeki baştan kaybeden ve kötü olmayı tercih ettin?
sanki sen kendi yoluna çektikçe ademoğullarını kazanmış mı olacaksın. en fazla haklı çıkarsın peki değer mi?
falan derdim herhalde.
o da çok umarsardı mutlaka.
evren ve yaratılış ile ilgili şu kozmik perde aralansa belki daha anlamlandırabilirdik her şeyi, belki bir gün...
Düşmek nasıl bir duygu ?.
Eleman lazım mı abi.
Nasıl bir iraden var ki mutlak güce kafa kaldırıp isyan ettin?
Bizim uğruna çabaladığımız cennet bu kadar sıkıcı mı ki, allaha karşı gelip oradan kovulmak istedin ?
Allah'ı bizden iyi tanıyorsun. Biz bu kadar korkarken sen nasıl atarlanmaya cesaret ettin?
Bana inandın mı..?
- abuzıddın mı?
+ ney
- zıt erenköy. *
Psikolojik durumun nasıl?
katil, tecavüzcü, tacizci, hırsız hepsi kötülük yapıp sana uyduklarını söylüyor nasıl hissediyorsun kendini?
cehennemden duserken hic canin acimadi mi : ))))))
seni taşlayanlara gülüyor musun ?
Neden seytanlık anltsna brz?
işler nasıl?
neden günah reis?
yaradan sormayacak mı reis?
içtik mi bi şeyler?
Neden tövbe etmedin?
Kumar oynarken neredeydin be kardeş ??
işsiz misin amuna godummmm derdin ne.