bugün

entry'ler (149)

şu an nerde olmak isterdin

Kuzeyin yeşilimsi ışıklarının altında gökyüzünü doyasıya seyrederken bir kaç kadeh bir şeyler içmek ve hiç bir şey düşünmemek isterdim.

çocuğun ben ateistim dese verilecek tepki

Öncellikle benim gibi muhafazakar bir anne ve babaya sahip olmadığı için şanslı olduğunu söylerim ve de bu kararı ciddi bir araştırma sonucun da verdiyse saygı ile karşılarım içinden gelmediği sürece müslüman olmasının hiç bir önemi yok.
23 yaşıma geldim namaz kılmama rağmen hala annem her cuma vakti arayıp uyandırıyor ben anneme insanın içinden gelmesi gerektiğini anlatamadım çocuğumun bu sıkıntıyı çekmesini istemem.

16 yaşındayım haftada 2 gün seks yapıyorum

17 yaşına da bir şeyler bırak evlat hayat senin için yeni başlıyor.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Söylemek istediğim bir şey yok söylemek istediklerim bu kadar.

yazarların penis uzunluğu

Kısa olsun dik dursun hep vursun boyundan sizene be amk. Bu başlığı açan yazar belli ki sexin tadını henüz alamamış olmalı ki hala heybetli arıyor önemli olan işlevi.

kızların en sevdiği erkek özellikleri

para,şan,şöhret.

şuan sizi seven birinin olma ihtimali

Varsa öyle biri gelsin bi oturup konuşalım.

insanları asosyal olmaya iten sebepler

Ülkenin içler acısı durumudur belkide sokağa çıktığımız zaman güzel bir türkiye görmek yerine terör, yolsuzluk haberleri, açlık, suriyeli ve tabiki cahil bir kitle.

hayır cephesi

Ya arkadaş zamanında rte çözüm süreci diye bunlarla el ele kol kolayken niye hiç birinizin sesi çıkmıyordu feto ya hoca efendi dediğiniz zamanları ne çabuk unuttunuz kendi iktidarda güçlenmek için fetonun devlette kadrolaşmasına izin verirken neredeydiniz maziyi ne çabuk unuttunuz ya da unutmadınızda birilerine çamur atıp işin içinden sıyrılmak kolayınıza mı geliyor bir kere olsun taşın altına elinizi koyunda kendi menfaatlerinizi değil ülkenin menfaatlerini düşünün biz bunu her zaman yaptık ve referandum da hayır diyerek bir kez daha vatan severliğimizi gösterdik diye kötü olan taraf gene biziz değil mi?

atatürkçülere de tayyipçilere de sinir oluyorum

Dünyalılardan tiksiniyorum.

menemen yiyemiyorsan mehter ye

Milletle dalga geçercesine haber sunan dar kafalı sunuculardan sadece bir tanesi. Başkanlık sisteminden istedikleri sonucunu aldılar ya artık kafalarına göre dalga da geçerler çalarlarda nede olsa başkanın yetkileri padişahla eş değer. Merhaba yeni Türkiye..!

yazar nickinden burç tahmini yapmak

damdandamadamaktaranadam: sende terazi olmalısın bence.

doktor koca bulmanın yolları

Hemşire olmakta muhakkak avantaj sağlıyacaktır.

deprenaj

Bu kelimenin ne anlama geldiğini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

ismet inönü benim peygamberimdir

Türkiye'nin ekonomisinin şuan bu kadar kötü olmasının sebeblerinden biri ismet inönü,' 2. Dünya savaşı sonrasında bizi Atatürk'ün devletçilik politikasından çıkartıpta liberal sisteme geçirmesi ve ardından Amerika ile ilişkileri geliştire bilmek için ülkenin rezervelerinin bulunmasına rağmen kredi desteği alıp ülkeyi borçlandırması büyük sıkıntılar doğurmuştur senerlerce ülke sadece borcun faizi ödeyip gelişmekte geri kalmıştır.

siyasi parti seçmeni

Yalaka nedir nerede yaşar sorusunun tam olarak karşılığı akp seçmenidir.

olympiakos 5 atar mı korkusu

Ateistbayan nickli yazarın Zeus'un oğulları acımayacak demeleri size de garip gelmedi mi? Bu ne yaman çelişki, ayrıca Beşiktaş akşam 3 tane atar onlara.

kilise vs cami

Tanrı'nın evleridir her ikisi de.

1923 te darbe yapıp cumhuriyeti kurdular

Darbe değil devrim yaptı ATAM ama keşke senin gibilerin dedelerini ülkeye almasaydı belki şuan bu konumda olmazdı güzelim ülke.

regl kanı pijamasına bulaşan kız

Daha kaliteli ped kullanmalıdır.