bugün

birçoğu yalan atıp satmazdım dese de olması gereken satmamız yönündedir. eğer berbatsa yaşamınız ve hiçbir çıkar yol bulamıyorsanız tüm orospu çocuklarını gebertmek istiyorsanız satmalısınız ruhunuzu. kutsal kitaplarda yazılanlara inanıyorsanız şeytana daha çok güvenmelisiniz. çünkü tanrı cennetinde kadınları kan emicilere vermek üzere. şeytansa en azından bu tarz pazarlamalara bulaşmamakta.
fiyatına göre tavrım değişirdi. şaka lan şaka siktirsin gitsin benim ruhum satılık değil. bedenime sahip olabilir ama ruhuma asla.
4 milyon euro+ holosko teklifine sıcak bakabileceğim durum.
Isterse Pahaliya mal olurdu istemezse bedava...
ne için satılacağına bağlı? para demek değildir herşey, bazen öyle şeyler olur ki insanın hayatında onların intikamı için satılabilir? ama bir şeylerin hesabını sormak bize düşmez o yaradanın görevidir. bize düşen yaradandan ötürü yaradılanı sevmektir.
promosyon olarak çocuğumun ruhunu da verirdim. ayağı alışsın.
açık arttırmaya sunardım. zira bu ruh hali beni çıldırtacak.
sattığınız anda dünyalık her şeye sahip olur deyim yerindeyse şeytan tüyüne sahip olurdunuz. Fakat bu dünya için diğer taraftan vazgeçmek ne kadar kar eder bilinmez.
" melekler de istedi." diyerek müşteri kızıştırmak gerekir ki ucuza gitmesin.
"bende ruh ne gezer abi" deyip sıyrılmak gerekirdi.
wesley sneijder in galatasaray a gelecek olması veya mila kunis ile birkaç sene sevgili kalabilmek gibi güzel tekliflerle gelinirse gözümü kırpmadan kabul edebileceğim durumdur kendi adıma.
(bkz: bu gece kalbimi evde bıraktım)
şimdi asıl merak ettiğim ruhumu alıp da ne yapacak götüne mi sokacak onu merak ediyorum hani bi faydası olsa bunca senedir üzerimde taşıyorum bana bi yararı yok bu boktan ruhun...
avukatı bile olurum.
euro kuruda önemli tabi...
akses ve diğer kampanya kartlarına 20 taksit + yalnızca %5 vade farkıyla kendisine kıyak yapılabilir. soul society üyeliği varsa ilk taksit de bizden.
sneijder nazi yapilabilirdi mesela.