bugün

entry'ler (218)

bütün laikler bir toplanabilir mi

Burada değil lütfen sandıkta toplansın.

dünyanın en yakışıklı liderinin erdoğan olması

Çirkin Lider yoktur çok para vardır!

fenerbahçeli erkeklerin sanki biraz şey olması

bakın daha yakın bir tarihe gidiyorum demin cincon uefayı almış kimse pantolon giymemiş..

sözlük yazarlarının siyasi görüşleri

Atatürk.

erdoğan ın hala çenesini kapamaması

öldüğü gün umarım susacak heyecanla bekliyorum sonunu.

başbakanlık binasını işgal eden cumhurbaşkanı

askeri alana vip havaalanı yaptırmasından belliydi orayı kimseye yedirmeyeceği. Ama orası ATATÜRK ORMAN ÇiFTLiĞi babanın çiftliği değil bugün yediğin hurmalar yarın seni umarım tırmalar cumhurun reisi...

kediler yazar olsa açacağı başlıklar

trafo zirvesi.

ehliyet almanın zorlaşması

keşke başbakan, bakan olmakda zorlaşsa.. kpss ile alın lan bakanları kıçı kırık memurluk için it gibi ders çalışıyo millet elin hırsızı arsızı namussuzu hoop bakan başbakan oluveriyor.. yoook ya *

o işçiler için bu kaza normal hatta müstehaktır

biyerde doğrudur çalışma koşullarının bukadar kötü olduğu bir madende birlik olup temel olan haklarını savunamıyorlarsa canlarını hiçe saydırıyorlarsa kaza normaldir. verdiğin 1 oy bari onuda bukadar ucuza verme canın bukadar ucuz olmamalı..

ıssız adaya düşse ölmeyecek ünlüler

bülent ersoy tabiki çoluğumu çocuğumu yedi doymadı dedirtir hayvancıklara.

ağlayan sevgiliyi susturma yolları

çare sarıgül.

bunudamı görecektik dedirttim ya la.

alayına isyan değil kardeşim alayının şerefine

okuyunca işler güçler geldi aklıma ah be güzeldi.

24 kasım 2013 pkk nın gövde gösterisi

hiç bu kadar kürdü bir arada görmemiştim. Kendi vatanımda kendimi yabancı hissettim. bildiğiniz pkk lıydılar, teröristtiler o meydanlarda da yabancı örgütlerin illegal olarak besledikleri birçok örgüt mensubu vardı ama bir türk polisi yoktu hava zaten gazsız hava sahasıydı. Aynı yerde daha bikaç ay önce gezi için direnirken terörist muamalesi gördüğümüzü sanmıştım yanlışmış teröriste öyle davranılmıyormuş bize bildiğin it muamelesi yapmışlar dedirten olay.

bitse de gitsek dediklerimiz

bir pazartesi klasiği olan mesaidir.

acil bir durumda ambulans çağırmak

en son akla gelen şeydir önce durup sorulur noldu? diye sonra bi hayıflanır sonra bi acınır en sonda bi ambulans falan çağırsaydınız denir ve aydınlanma yaşanır.

hayatınızın filmi çekilse filme konulacak isimler

yanlış yazılmış bir başlıktır okunduğunda oradaki n'nin eksikliği insan da gıcıklanma yaratıyor.

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

falım sakızın falı.

öğrenince çok şaşırılan bilgiler

tarih 16 mayıs 2010 fenerbahçemin şampiyonluğu gene son maça kalmış stad da yapılan o yanlış anons sonrası şampiyonluğu kutlarken maç bitiminden 5 dk sonra bursanın şampiyon olduğunu öğrenmek. şaşkınlığın dibiydi.

takıntılı insanlara öneriler

takmayın.

kürtlük mertliktir yiğitliktir

imam osurursa cemaatte böle sıçar.