bugün

Ben bu adamı sevmiyorum. Komik deyil.
Himalayalara çıkar Nuri Alço yazar dönerim dedi, güldürdü.
trinitrotoluen in haksız çıkmasını dilediğim dizidir lakin ürkmedim değil.
adam haklı lan.
ne bilim ya bana izlenebilir geldi klasik yaz dizisi sıradanlığından uzak,sanki daha bizden bir karakter gibi ama tercihlere de saygım sonsuz.
magandalığı meşrulaştıran ikinci recep ivedik.
sikko insanların, örnek aldığı sikko dizi roll modeli.
en sevdiğim karakterdi, işi sırf para kazanmak için diziye bağlayıp karakteride mundar edecekler. Bir hafta içinde yapılan 2 saatlik işten hayır mı gelir ????
Komedi filmi havasında olsa da pek çok toplumsal soruna iğnelenmistir. Örneğin serinin ikinci filminde kadına şiddete vurgu yapılmıştır.
Recep ivedik'in yakışıklı ve imitasyon hali.
Ankara yerlilerini anlatan sikimsonik bir dizi.
dizisimi olmuş dedirten durum. izlemeye değmez...
Dizi olarak güzel bir Anadolu mahalle dizisidir. Mağdurların kendi adaletini oluşturması konusunda halkı teşvik edecek sahneleri vardır.
recep ivedikle alakası yoktur. ivedik te hep kaba ve güce dayanan espriler varken şevkattaki espriler çoğunlukla konuşma esprileri. epey bi çoğunluğu da zekayı gıdıklıyor, esprilerin.

valla ben leyla ile mecnun dan sonra gülemeyen biri olarak 5-6 kez istemsizce güldüm.
ya, iş basit. her bölüme 10 tane espri koysan al sana iyi dizi. 10 espriyide bulamıyorsan ben napiim.
filmi çok güzeldi. içinde toplumsal mesajlar vardı ve küfür yoktu. Ailecek bile izlenebilecek bir filmdi. Diziye gelirsek, konunun en baştan başlaması canımı sıkmadı değil ama yinede güzel bir yaz dizisi olabilir. izlettiriyor.
başladı izliyoruz. ve acımasızca eleştiriyoruz.
iyiyse iyi diyoruz.
ben yani.
Filmi gayet güzeldi dizininde aynı performansı vermesi dileğiyle

Not : veremiycek.
izleme. izlettirme dizisi.
kekoluğu, kıroluğu, nobranlığı 'samimiyet' olarak kakalayan son türk dizisi. bu tarzı insanlara pompalayın. milyonlarca kaba saba insan geleceğe harıl harıl koşalım.
bence gayet güzel. severek izliyorum.
sinema filmi daha güzeldi,dizisi tutmaz.
tahminen 13. bölümde final yapar.
Filmi de kötüydü, dizisi de kötü. Aile zoruyla izliyordum, dayanamadım.. Bi bağrış çağrış.. Kafa şişiriyor.
Edit: sakin olun lan.
güzel dizi'dir. idare eder yani. akasya durağın'dan daha güzel bir dizi oluduğu kesin.

ama oyunculukları biraz daha iyi olabilir'di.
en itici beşiktaş'lı karakter. beşiktaş üzerinden sempati simsarlığı yapmayın artık.
şevkat, tavuk kümesine futbol sahası çizgisi çizmiş.
görmeyenlerin gözüne sokmak için.
espri budur.
başka yerde, duyup gördüyseniz entryiyi editliycem.
piyasadaki birçok diziden daha güzel olan dizi.