bugün

klasik pozisyon öldürücü sonuçlar doğurabilir.
hoşlanıyorsan markadan, vermelisin tipine bakmadan durumudur.
"kadınlar güce tapar. güç bitti, reha gitti..." demişti erol köse; gülşen'in ardından...

burada da farksız durum. ha reha, ha şahan ne farkeder? biri daha genç sadece... halbu ki nejat? hadi canım sen de... güç bitti, nejat gitti...
(bkz: çirkin erkek yoktur fakir erkek vardır)
an itibariyle yıllarca boşu boşuna okumuş ve boşu boşuna şu masa başında dirsek çürütüp çalıştığımı anlamama neden olmuş olay. ben böyle...ta...
(bkz: lorel ile hardi)
(bkz: karı benim karım olduğundan problem yok)
berrağı evinden eden tecavüzdür.

http://www.hurriyet.com.t...atti/15359893.asp?gid=222
bunu gören bunu da gördü:

http://www.moneytalks.com
görünüşe göre 88 yazarın zoruna gitmiş. nazar etme ne olur çalış seninde olur!
bir fil ile güvercinin sevişmesi gibidir.
(bkz: kusmak)
(bkz: reklam)
yaa aşağılamak yada alay edmek için söylemiyorum ama o sevişmeleri bana boz ayıların ciftleşmelerini anımsatıyor.
http://magazin.haberturk....ak-tuzunatactan-sok-hamle
(bkz: amudun iyisini ayılar yer)
nedim saban: "bence şahan’ın parasını, yeteneğini ve sevgililerini kıskanıyorlar. bu memlekette başarılı insan sevilmiyor çünkü...nedim saban: bence şahan’ın parasını, yeteneğini ve sevgililerini kıskanıyorlar. bu memlekette başarılı insan sevilmiyor çünkü... ‘recep ivedik’in bir başyapıt olmadığı kesin, ama milyonlarca kişi izliyor. bırakınız öpüşsün. ancak tabii ki şahan’ı bir sosyal sorumluluk projesinde görmek isterim. ancak tabii ki şahan’ı bir sosyal sorumluluk projesinde görmek isterim."

nedim sabanın olayla ilgili çok ilginç bir yorumudur bu. ilk başta şahanı savunur bir pozizsyondadır ama sonraaa "‘recep ivedik’in bir başyapıt olmadığı kesin, ama milyonlarca kişi izliyor. bırakınız öpüşsün." lafıyla bize çuvaldızı hata kılıcı sokuyor. yani diyorki böyle boktan bir filime gidecek kadar malsınız ama bununda fakındasınız ve şimdi yaratığınız tipi görünce kızıyorsunuz demeye getiriyor. son cümlesinde içinse inanın makale yazılır o yüzden son cümlesine hiç girmiyorum.
harika yorumları okuduğum anladığım kadarıyla mide bozucu bi olay.
neden kemal sunal'ın tahtına yaklaşılamadığının en büyük kanıtı.
(bkz: from dusk till dawn)
bir kadının düştüğü sahnedir.. artık oyuncu,şarkıcı ne olursa olsun berrak düşmüştür..
şahan, berrak'a yumulduğu ilk anda, kız sanki isteksiz gibi gozüküyor. ama şahan imandan çıkmış duramıyor, ısrarla kıza yumuluyor. bir kez daha biraz dikkatli bakınca, şahan'a söylemek istediğim laflar oluştu; arkadaşım sen ne çirkin sevişiyorsun. ne kadar hanzo gibi öpmeler, böyle aşağıdan aşağıdan kro tacizler öyle. azıcık estetik ol, bükül biraz yeğenim. adeta bir kalas, adeta bir dursunbey tomruğu gibisin. alkolün etkisiyle berrak mucadele edememiş pek, ama normal şartlar altında bu ayılıkla işin zor şahanım.
iştah kabartan sahnelerdir.
bir tecavüz sahnesinin ilk karelerini oluşturabilecek görüntüler.
nejat işler, berrak'ı sokak ortasında dövmüşmüş, magazin haberlerine göre, falan filan işte...

ulan, şahan sokak ortasında dövmekten, beter etmiş.