bugün

turkcell ile fena uğraşan reklam. operatörler arası rekabet ve tarife savaşlarını selim* ile tarife'nin ilişkiyle anlatır.
reklam sayesinde yillardir ilk defa para kazandim dedi, safak sezer full ekran programinda. vodafone bu verdigi parayi ya isci cikartarak amorti edecek yada dit dit dirit ditt...
Vodafone'un halka inme,halk markası olma çabaları sonucu çekilmiştir.Vodafone'un acilen Turkcell'in reklam şirketiyle anlaşması gerekmektedir.Benim gözümde Turkcell'den daha dürüst bir operatördür ancak reklamları Turkcell'inkiler gibi eğlenceli ve 'halktan'olmadığıdan kaybetmektedir.'Skandal'temalı reklamları güzeldi.Ondan önceki reklam serisi de güzeldi ama sanırım biz halk olarak bu tür reklamları çekici bulmuyoruz.
Onlara Seda Sayan ve ibrahim Tatlıses'le çalışmalarını da öneriyorum.
göz yoran, her çıktığında küfür ettiren, yaratıcılıktan yoksun, "ünlü birini koyalım, nasıl olsa yürür" mantığıyla çekilmiş, türk reklamcılık tarihinin en başarısız reklamlarından biri.
hakkı devrim taklidi yaptığı reklamda yardırmıştır şafak sezer. *
http://www.youtube.com/watch?v=tBH_fawkbQE
--spoiler--

şafak sezer'in tugay kerimoğlu'nu taklit ettiği reklamda son sahnede gelen topa vole vurmaya çalışırken ıskaladığı sahne ile feci halde yarmıştır.

--spoiler--
cılkı çıkmış, vıcığı çıkmış, ishalli boku çıkmış dandik reklamdır.şafak sezerin yapmacık tavırları kabak tadı vermiştir.
reklamın senaryosu falan bi yana "logo geliyor kaç" esprisi de nedir allasen ya.
(bkz: şafak sezer/#6509239)
gördüğüm en komik reklam serisi.
Şafak sezer doğruyu söylemek gerekirse çok tipsiz biri olmasına rağmen hemşire rolü kendisine çok yakışmış. Peruğu ile güzel ve sevimli bir hemşire olmuş. Ses tonunu ayarlayarak konuşması, sekürü, sekürü diyerek güvenliği çağırması müthiş eğlenceli. Güzel ve iğneli bir reklam.
(bkz: mide bulantısı)
paranın ilk bulunduğu temalı reklamda, kırmızı gelirken açık açık şafak sezer tarafından maymun taklidi yapılan reklamdır.
iğrençtir.
eğer bi kıyaslama yaparsak, cem yılmazın türktelekom reklamlarından çok daha iyidir.
sürekli gösterilmesiyle sıkıntı haline gelmiş reklamlar serisidir.
gıcık bi tipi olan şafak sezerin gıcık karakterleri canlandırdığı reklamlardır. adama gıcık roller yakışıyor.
(bkz: kabak tadı vermek)
gözleri aşırı derecede bozuk olan arkadaşımın, Şafak sezer vibratör reklamında mı oynadı diye bana sormasıyla yarılmama yol açan başlıktır.
gereksiz bir abartı vardır. komedyen özelliğini kaybetmiş bir oyuncuyu oynatmaları da talihsizlik olmuştur.
papağana vodafon'un kampanyalarını anlattığı ve papağanın kırmızı diyerek kandırdığı bölüm en komiğidir.
(bkz: iğrenç ve ötesi)
artık sıkıcı olmaya başlayan reklamlar.kırmızı diyip kaçıyo sıktı artık.
sorduğum soruya cavap vererek beni göt etmiş reklamdır. *
(bkz: seni hiç sevmiyorum sütoğlan)
şafak sezer'in hemşire olduğu reklam baya baya komiktir. *
hakkı devrim in oynadığı reklam ile dalga geçtiği reklamı hariç diğer reklamlarda vasat ve vasat ın altı reklamlar silsilesidir.