bugün

dünyanın en gereksiz icatlarından biri olsa gerek. bir de normal hamburgerden daha pahalıya yediriyorlar bunu millete.
eğer yedikten sonra sevgilinizle buluşacaksanız ayrılık sebebidir. içerdiği yoğun soğan, sarımsak ve baharatlar ile ağzınızı kokutur. ne zaman ıslak hamburger yesem ertesi gün bile ağzıma kokusu gelir. dikkatli tüketmek lazım.
tadı o kadarda kötü olmayan hamburger türü,evet biraz yoğun sosa sahip ama adı üstünde fast food.
alkolü fazla kaçıran bünye, çiğnemeden yutar bunu. öyle güzel bir besindir.
bir müddet sonra bağımlılık yapar.
(bkz: kızılkayalar)
Kizilkayalar, bambi ve taksim kombinasyonu.
insanı acıktırmaya azmettiren olaydır ıslak hamburger.
biradan sonra on numara gidendir.
ankara'da buna denk bir hamburgerci bi açılamamıştır. hep çakma düzeyinde kaldığından rağbet görmemiştir.
bir hamburger neden ıslatılır ki, ıslak pizza kadar anlamsızdır.
ıslak keke yeni bir boyut kazandırmak.
o ne tatlı şeydir o.
taksimde yenebilecek aperatiftir.
karın doyurmak için yenilecek birşey değildir çoğu zaman. rakının üstüne içilen biranın verdiği haz gibidir. nasıl ki rakı sonrası bira ile cila yapılıyorsa, bira sonrası da ıslak hamburgerin pek bir farkı yoktur.
yıllarıdır ön yargıyla yaklaştığım geçen haftalarda bir tane yeyip hayran kaldığım şekilsiz yiyecek. ama lanet olsun ki çok güzeldi lan. ve ben hayatımda bundan sadece bir tane yedim.
bir türlü tadına muktedil olamadıgım bir tür sandviç.
hiç yemeyen biri olarak neresinin ıslak olduğunu merak ettiğim hamburgerdir.
gecenın ikisinde muhteşem tadın mideyle buluştuğu efsane yiyecek.
taksim bambi cafe'den yenilmemesi gereken abur cubur, zira zehirlenebilirsiniz.
(bkz: kızılkayalar)
içmeden önce yenilmemesi gereklidir.
kızılkayalardan başkası yalan. ben onlar gibi yapan tanımam.
içtikten sonra yenilmesi gereken hamburgerdir. Taksim hamburgeri olarakda bilinir. Beyoğlu istiklalin girişinde kendine ait yeri vardır. Istanbulda heryerde yiyebilirsiniz fakat istiklaldeki tadı vermez. Taksim farkı biraz pahalıdır küçüklüğüne göre ama ıslak hamburger taksim beyoğlu istiklal caddesi girişinde yenir. Yiyecek olanlara şimdiden afiyet olsun.
fiyatı 2.25 tl olmuş ben bugün onu gördüm... üzdün beni kızılkayalar...