bugün

eski ntv spor muhabiridir. şu zamanlarda youtube'da mehmet demirkol ile ciddiyetten uzak adlı güzel bir kanalda işlerine devam ediyorlar.

38 yaşındaymış bu adam, sorsalar en fazla 30 derdim çok genç duruyor. bu arada biraz da yakışıklıdır da. 190 küsür de boyu vardır.
2016/17 sezon başından beri Lig Tv'de görev almaktadır.
Ntvspordan kovulduğundan beri adını sanını duymadığım spiker.

Vaybe.
ntvspor küçülme projesi içinde görevine son verildiği söylenen televizyon adamı.
işini güzel yapan ve ekrana yakışan isimlerden.
umarım kovulmamıştır. kovulduysa da sebebi nedir?
ntv spor'dan kovulduğu söyleniyor eğer doğruysa üzüldüm gerçekten.
çok makara adam. biraz önce gaf yaptı galiba:
+ jose mourinho'yu da eleştirmek istemiyorum ama...
- eey mourinho*
işin trajikomik kısmı bu cümlenin gaf kapsamında değerlendirilmesi aslında.
Ntv sporun başarılı spikerlerinden bir tanesi. Seni de keyifle izliyorum deli oğlan.*
Sevimli klas bi abi, saça meraklı, saçı hep şekildir önünü kaldırır, pique nin fotosunu gorunce canlı yayında bu adam saçları nasıl yapiyo ardaya sormak lazım ya demişti.
emek egeyle tatlı bır ıkılı olusturan ama emek ege nın ben senın abınım trıplerınde sundugu programdır. yıne de sevıyoruz sızlerı reıs ama bır mehmet demırkol fuat akdag ıkılısı olamazsınız tabı.
Emek ege'nin sürekli sözünü kestiği adam. Sabırlı ve beyefendi adam Vesselam. Emek gitsin ırmak kalsın.
Sempatik herif be. Azıcık kilo verse çok da karizma olur.
gençlik ve spor bakanlığından yaptığı denemeden olmaz programıyla ödül almıştır. haketmiştir. başarılarının devamını dileriz.
Guzel degildir.

klasik kezban...

Buse terim'in gelismis versiyonu sanki.
düzce'lidir kendisi.
galatasaraylı bir sunucu yorumlarını severim.
iki lafı bir araya getirmekte güçlük çeken, heyecanlı, kazuk gibi adam.
Tatilden yeni gelmiş belli ki sarışın olduğundandır esmerleşme yerine kızarma yaşamış spor spikeridir.
uzun süre ntv sporun bayan spikerlerinden zannetmiştim. affet ırmak abi.
kendisini ntv de alternatif sporları tanıtırken gördüm ilk kez. laynn dedim yenir ki bu.
galatasaray transfer yaptıkca acıdığım basın mensubu.

bırakın çocuk bi evine gitsin lan.
küfür gibi soyadı vardır. (bkz: ağdalı soyadlar)
sneijder'in evinin önünde kamp kurmak yetmemiş içeri girmeye teşebbüs etmiş muhabirdir kendisi. helal olsun ırmak yanındayız

https://pbs.twimg.com/med...BAw3aunCUAApscY.jpg:large
güne damgasını vuran isim. ne damga ama?!
kamera karşısında aşırı panik yapan muhabir. bir hakan gündoğar değildir.