bugün

Hainlerin herşeyi yapıp bir söz söylediğinde sana bulunduğu ironik itham.
Yolda park etmek için 2 dk yavaşlayana arkadan hemen korna çalmaya başlar bağırırsın.
işinde senden iyi olanı sevmezsin takdir etmezsin.
Camına kartopu oynarken kar attı diye bıçaklar adam öldürürsün.
Bisikletine bir tur fazla bindi diye damarları çıkana kadar ağlayan çocuğuna nasıl paylaşılırı öğreteceğine gider bisikletini diğer çocuktan kendin alırsın.
Bir yaya azıcık yolu boş buldu diye karşıya geçtiğinde, 50yle giderken hızını 2 katına çıkarır üstüne sürersin.
Çocuğun, arkadaşın sevdiğini kırar sevdiğine söver sevdiğini döver, erkektir yapar dersin.
Yan komşunun evine gireni çıkanı takip eder kendi fesat düşüncelerinde boğulursun.
Okulda sıra arkadaşınla notunu paylaşmazsın.
Yolda çantası sana çarptı diye ters ters bakarsın. "Yavaş olsana be!" tribi bunu gerektirir çünkü.
Otobüse önce bineceğim diye on kişiye omuz atarsın.
Yaya kaldırımındaki engelli yoluna aracını park edersin.
Senin gibi düşünmüyorsa gerizekalıdır.
Seni ya da senin istediğini seçmiyorsa haindir.
Güya sen herkese eşit davranıyorsundur.
Ama en çok seni sevsinler istersin.

Daha ve daha daha...

Sen daha yanındaki halis muhlis Türk'ü sevmiyorsun. Kürt'le, Suriyeli'yle, Ermeni'yle nasıl yaşayacaksın?

Senin insana tahammülün yok.

Senin aynaya baktığında önce kendine tahammülün yok.
suç falan değildir. ırkçıyım ulan ırkçıyım var mı? kürdüm arkadaşım ve diğer ırkları sevmiyorum. en üstün ırk kürt ırkıdır. açık ve net.
Müslümansan olmaman gerekir.
insan ırkının kendini bir bok sanmasıdır. Sen kimsin amk derler adama? Bala göte bir ırkta doğuyorsun sonra diğerlerine düşman oluyorsun saçmalığa bak.
psikolojik destek almanız gerektiğini gösteren şey.

ırkçılık zihinsel bir rahatsızlıktır. otizm gibi, down sendromu gibidir.
eşitsizlik ve haksızlık anlamına gelendir. hangi ırka karşı yapılırsa yapılsın yanlış ve ayıptır.
Bazen zorunda kalmaktır.
orospu çocuğu olmanın diğer adı.
yaşamdan tad almamak için seçilmiş bir yoldur. yaşamın bize sunduğu güzelliklere sırt çevirmektir.
herkes halkını sevebilir bunda bir yanlışlık yok.
Olayları olduğu gibi yasayıp bana dokunmayan yılan misali düşünen insanlar için geçerli bir düşünce.

Ama bilmedikleri şey hakkında hümanist dusuncelerle çevirdikleri insanlar ellerinde gelse bir kaşık suda boğacaklarını bilmiyor olmaları.
Yanlış tabiki buda.
Milliyetçi olmak demek değildir.
herkesin ister istemez gerçekleştirdiği eylemdir. zorundalıktır. ırk kavramı oldukça ırkçılık kavramı ve bunu sürdüren insanlarda ilelebet olacaktır. kaçınılmazdır.
hepimiz ademden değil miyiz mk çomarları sizi.
Soyunu sopunu bilmek açısından önemlidir. Soysuz sopsuz olmayın.
sistemin zorunlu tuttugu , hoşlanmadığım eylem.
Irkçı olmak çocukluktan başlar. Belki de herhangi bir ırka duyduğunuz nefret veya sevgi duygusu size ait duygular değildir ya da herhangi bir ırkın size duyduğu düşmanlık çocuklukta geçirdikleri birkaç algı operasyonundan ibarettir. videoyu izlemenizi öneririm.

youtube.com/watch?v=tkpUyB2xgTM
burada bolca bulunan şeymiş, okuduklarım kadarıyla.
kendine övünülecek değerli ve gerçek şeyler bulamayan cahillerin yücelttiği şey.

bunlarda akıl terk.
Karşısındaki kişiyi bir türlü ezemediği için başvurulan yol.
belki de en şereflisi olmaktır. çünkü bu ülkede ne kadar hümanistim diye gezen avanak tip olduysa hepsinin hümanistlikleri başlarına bir şey gelene kadardır. yani tatlı su hümanisti çok bu ülkede. ve kişisel adi emellerini kullanıp bunları islamcı , komünist gibi kalıplarda gösterip insanların önüne yem olarak atan soysuzlar çetesi her daim olmuştur olacaktır. ama ırkçıyım diyen kişiler düşüncelerini çok açıkça ve gizlemeden dile getiren dürüst insanlardır. ama ne yazık ki ülkedeki vatan haininden daha çok hor görülür ırkçılar. ben ırkçıyım utanmıyorum derken de. çoğu yerde hor görüldüğüm oldu ve hararetli tartışmalara girdiğim. ama hiç birinden kaçmadım kaçmakta istemiyorum.
Bende fasist sovenisteri sevmem.
doğduğu eve göre siyasi görüş belirleyen ilkel bir düşünceye meze olmaktır.
Irkçılığın siyasetle bir alakası olmadıgından emin olmakla birlikte kesinlikle insanlara duyulan nefret sonrası başlamış bir durumdur.
Ki bizim ülkemizin güzelliklerinden biri de insanlara diğer ülkelere nazaran dini dili kimliği ayırt etmeksizin saygı guyduğumuz için ırkçılığın çok düşük boyutlarda olması.
Çoğu batı ülkekerinde ırkçılık aşılması çok güç bir sorun.