bugün

canın cehenneme ! gecenin bir yarısı yere vurucağını bile bile o çocuğun eline verdiğin şeyi dötüne skym. gecenin bir yarısı izlediğniz son ses filmin mnkym. * .bıktım lan sizden !
şuanda yurt dışında olan üst komşumuzdur. çok tatlı iki tane çocukları vardır. yerim ben onları. birde o kadar usludurlar ki.. saat akşam sekiz oldu mu, ses yapmazlardı. zaten sabahları kreşlerine gider, ben okuldan döndüğüm vakit anca dönmüş olurlardı. özledim keretaları. canlarım benim. allah herkese böyle üst komşu nasip etsin. ehehe.
alt kattaki öğrencileri yöneticiye şikayet eden komşudur.
muhtemelen fox'ta yayınlanan amerikan güreşlerini kendi dairesinde yapılmasını istemiş komşudur. birileri yerden yere vuruluyor. ama hakikaten vuruluyor.
sabır ediyorum orospu çocuğu. yarım saat daha o çocuklar yukarda koşuştursun ananı sikmek için bizzat ben gelicem. sabır.

edit: üst komşum sözlükte yazıyo lan galiba. tık kalmadı.
küfürbaz olma sebebim.

ulan orospu çocukarı, bilmem kaç sene küfür etmemiş olan ben her sabah güne küfürle başlıyor biliyor musunuz?
tabi bu sabahla sınırlı değil, bunun öğlesi var akşamı gecesi var. var oğlu var.

sadece küfür de değil, çok beddualar geliştirdim sayenizde. yarın bi gün ölürseniz bu benim eserim diye bakacağım sizlere.

ha bu arada hayal gücümü de geliştirdiniz siz benim, size nasıl çile çektirebilirim, ilerde nasıl sizin üst komşunuz olurum, olursam ne işkenceler yaparım onları planlıyorum.
ulan istediğim evi alabilmek için bu yaşta para biriktirmeye başladım, ders çalışmamı size borçluyum.

ha bu arada yeni yerler kefşetim sayenizde, mesela az önce ilk defa bir karakol gördüm sizin yüzünüzden, bi polise amirim çektim ilk kez.

bekleyin orospu çocukları bekleyin, güzel günler göreceğim...

çoğunluğu mal olan gürüh.
Çoğu entry'de bahsedildiği gibi çekyatlarda yataklarda zıplayıp duran çocuklu komşulardır. Ama bizim üst komşularımızın çocukları yok. O zaman bu sesler nereden geliyor dersiniz ?
hiç görmediğim, her gece sesini duyduğum ve karısını öldürüyor sandığım şahıs. sanırım seri katil yahut olmaya özeniyor.
ama yeter artık kısın şu müziğin sesini başımızın üstünde yeriniz var dedik! abartmayın! beynimin içine girdiniz!
dublekste oturan için sorun olmuyor.
Hiyerarşik olarak ast komşunun komutanı, subaydır.
yeni bi yasayla alt komsuyu rahatsiz eden ust komsu surgun edilebilir diye yasa hazirlanmasi gerekir.
türlü türlü cinayet senaryoları kurmanıza neden olan komşudur.

hele hele bu komşunun 6 tane çocuğu varsa ve bunların iki takım halinde maç yapması söz konusuysa serii katil olmanız sadece bir anlık cinnet geçirmenize bakar.

amaaaaaa;

arada sırada içlik köfte getiren, mantı getiren, çiğköfte getiren, çiğ börek getiren üst komşu - ki aynı üst komşu - candır kandır, dokunanı linç ederim.
tepenizde sürekli gürültü yapan kişidir. hele bir de çocukları varsa üst katta güreş müsabakası mı var acaba dedirtir. açıkça söylemek gerekirse olabilecek en kötü durumdur.
genellikle sevilmeyen insan türt. Buradan üst kat komşuma duyrulur azıcık insan olun insan apartmanda yaşıyorsun merada değil. O çocuklarına söyle evde koşmasınlar yoksa üçününde bacaklarını teker teker kıracağım.
güneş şemsiyesi çapındaki sütyenlerini balkona asıp kurutandır.
kızına asıldığımı anlasa beni vuracak olan şahıs.
kimi zaman osuruk sesi aşağı kat tarafından oldukça net duyulur. insan mısın sen amına koyim.
alt katın gürültü kaynağıdır. hele bir de yeni evli çift varsa yukarda, acilen taşınma önerilir.
erken boşalma sorunu olan, gece yarısı evde topuklu ayakkabılarla gezen, boşaldıktan sonra yataktan düşen ruh hastası tipleri vardır ki, allah hepsinin belasını versin.
sabah bana yaşattığı ızdırap dolu saatler yüzünden birazdan rüyasında gördüğü kadını sikeceğim. just be sever misin köpek ? peki ya ecstasy ? ananın amını sikmeye geliyorum.
sistem hazır, 86 tl gürültü cezasını ödeyecek nakit param cebimde. kalk orospu çocuğu.
Evinde otururken gürültü merkezi ve koku bombası üretilen bir daire.
az önce kapıyı çalıp 'bizim hoparlör bozulmuş da sizinkini alabilir miyiz' diyen bir grup insanın aldığı sıfattır. hadi gündüz gözüne evi süper market niyetine kullanmana alıştık da hoparlör isterken neyin kafasındasın acaba? üst katta zılgıt çekip tepiniyorlar şu an altın günü var sanırım. fazla çeyreğiniz var mı diye sormasa iyi.
genelde sevişgenlerdir. en azından benimkiler öyle.
formatı siktirecek cinsten olanları mevcuttur. yaratıcı küfürler başlığındaki bütün girdileri onlara atfediyorum. hayır sevişgenler desem değil, çocuk koşuşturması desem hiç değil. hey yarebbim.