Emoların hiçbir zaman gerçekleştiremeyeceği eylem.

(bkz: Yürekli emo)
afedersin daşşaklı emodur ama tabiki imkansızdır.
az önce öldürülmüştür.
sağlam gaza gelmiş emodur. yazıktır, günahtır.
iki greenday cd'siyle kandırılmış emo'nun yem olarak atılmasıdır. provokasyondur.
(bkz: it iti ısırmaz)

edit: iki güruhtan da haz etmiyorum. ki bu da açık şekilde "it" dememle ortaya konmuştur. "anlaşılmamış" olarak işaretlemek "bana nasıl it der, ne bu cesaret" şiarından kaynaklıysa yunus emre'den geliyor efendim;

gel gör beni beni
bunu duyan ülkücüler, emo'ya (bkz: yavaş gel de saçın başın dağılmasın) dediler.
birini dövdükten sonra, 40 tanesinin gelip döveceği emodur.
Sonunu düşünen kahraman olamaz şeklinde ilermelemiş ancak sonu pek hayır olmayan emodur. Geleceği görmek için müneccim olmak gerekmez emocular.
Ülkücü ocaklarının emo mekanlarını basması sonucunda gerçekleşecek eylem en fazla bu olur 2 çağırırlar bağırirlar yolun ortasında olur biter bu devlet bölünemez lan bölen kim hahahahaha...
"sickerim sni bhu whatan hephibizhin."
(bkz: durmuş saat bile günde iki kez doğruyu gösterir)
(bkz: öyle bir dünya yok)
Öyle bir şey imkansızdır.Ama diyelim ki böyle birşey oldu,o zaman emonun attığı dayak yanına kalmaz,kesin döverler.Hem de attığı dayağın en az 100-150 katını yiyebilir o emo.(Zaten bunu açıklamama gerek yoktu da hani böyle birşey ola ki yaşansaydı diye tahminde bulundum.)
bugün karşılaştığım hadise. göz aşinalığı olduğum bir ülkücüyle, emo kavgasıydı. hikayenin sonunu tahmin edebilirsiniz.*
olayın akabinde ülkücü bütün *ocağı toplar gelir, ağzını burnun dağıtırlar. işte delikanlılık bu.
cCc
sonu iyi gözükmeyen emodur.
döver mi dövemez mi bilmem de olayın akabinde gözyaşlarının sel olacağı kesindir.
ancak filmlerde olur. zira ülkücü arkadaşlar emocumusun lan sen şeklinde dialoga girdikten sonra emo kardeşimiz ağlamaya başlayacaktır.
allah kolaylık nasip etsin o arkadaşımıza bir kaç gün sonra ağzı burnu kırılacaktır.