bugün

ülkücü sevmeyen psikopat emodur. aynı zamanda karate bilir.
fazla gaza gelmiş emodur. allah sonunu hayır etsin.
nefes aldığı sürece ilk defa doğru bir iş yapan emodur.
köpeği ısıran insan kadar haber değeri olan emodur.
iri kıyım, yarmakof cinsi emodur. özel üretimdir. kaslıdır. kodu mu oturtur.
(bkz: sozlukte yok)
dibine kadar emodur. ülkücüyü önce sigara isteyerek sonrada ^neden ben neden dünya neden hayat^ diye bezdirdikten sonra ağzının ortasına tokat şaplatan emo biçimidir.
ülkücülerden dayak yiyen emonun kıçının açık kalması sonucu gördüğü rüyadır.
(bkz: derbi)
delikanlı emodur. diğer sünepe emolardan haraç toplar.
fitness salonlarından çıkmayan kas torbası olmuş sacları mor emodur.
her daim tespihini yanında bulunduran ve makyaj aralarında tespih sallayan delikanlı emodur.

tespih taneleri pembedir.
ama o kimseye kıyamasskhii .

tanım: bir tokat attıktan sonra, bak tokat attı diyorum çok iyi bir ihtimal, evet tokat attıktan sonra oturup ağlama ihtimali yüksek olan arkadaştır. varın tokat yerse ne yapacağını siz düşünün .
kızılayda dövdüklerini bilmem ama dövüşçü emolar bulunmakta. 2 metre boyunda, saçlarının bile saklayamadığı büyüklükte burnu olan, gözleri kocaman, tam bir korku filminden çıkmış tip şeklindeki emodur. ülkücü de döver komünist de. farketmez.
ülkücü yalnız gezmeyeceğinden döverse ülkücüleri dövecek olan emodur.
yavaş dövsün de yorulmasın fazladan emosudur. ülkücü şahıs emonun o hüzünle bakan gözlerine boşalır. dandik gubudik saçlarını arkadan ikiye ayırır, dar siyah pantolonunu converseleriyle beraber kafasına kadar uzatır. yani tabi benim bildiğim emodan ve ülkücüden bahsediyorsak geçerli bunlar. marjinal durumlar da olabilir. emonun heroes tayfasından olması vs gibi.
böyle bir durum dışında ülkücü emonun tüm boşluklarını doldurur, üstüne bi de keyif sigarası yakar.
(bkz: fill in the blanks)
kendisine şebnem kısaparmak'tan bir ulkucu sevdim şarkısını armağan edeceğim varlık .

(bkz: savasma sevis)
(bkz: sevmek yerine sikmek koyulabilecek şarkı sözleri)
kısa süre sonra kalabalık bi ülkücü grubundan adamakıllı dayak yiyecek olan emodur.
ülkücü dövmeye teşebbüs eden emodur esasen.

- seni döferim
+ ne diyo lan bu ibibik
- seni döferrim leann pen!
* reis napalım?
+ bişey yapma. allah vurmuş bide biz vurmayalım
- qaçmayın leeann. fuck you size. pen sizi döferim!
ilgili reis ve 30 kişilik saz ekibi tarafından düz edilmesi an meselesi olan emodur.
benim adım emo,korkun benden diyen emodur *
emodan beklenmeyecek bir harekettir. emo dediğin acı çeker, konurda yerlerde sürünür, üst geçitlerin merdivenlerinde emocan kankileriyle takılır.
(bkz: genç ülkücüler rahatsız)
emoların yaşam felsefesine aykırı harekettir. emolar adam dövmez. ama emo görünümlü apaçi dediğimiz şahıslar vardır, belki onlardır.
aci cekmek icin ülkücü dövmeye calisan emodur. bir ülkücüyü tenhada sikistirir, döver. ertesi gün okul cikisi bu emo it sürüsü ile sikistirilip intikam alinir. ve iste emosumuzun aci cekmesi icin bir bahane. ayrica her iki tarafta birbirini döverse hos olur. sonucta iki ucu boklu degnek.